DZIŚ JEST:   28   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tomasza z Akwinu,
Doktora Kościoła
Bł. Juliana Maunoir
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


My nie mamy korzeni judeochrzescijańskich!!!!
14 dni temu / Barnaba
 
Judeochrzescijanskie korzenie. I po co to lizusostwo... Żenujące
14 dni temu / bjs
 
Znowu ten demoński troll"aha"I jego plwociny.
14 dni temu / Rex
 
Znów ten bełkot o "korzeniach judeochrześcijańskich". Straszne. A poza tym, czy Biden nie kojarzy się Państwu z Łukaszenką? Obaj "wygrali" wybory kanciarskimi metodami i obaj kneblują usta tym co chcieliby o tym głośno mówić.
14 dni temu / Jan
 
> jako naród oddaliliśmy się od naszych korzeni> Jeśli Amerykanie pozostaliby wierni Panu Bogu i Nauce Kościoła Katolickiego kierowaliby się Mądrością Bożą i ROZTROPNOŚCIĄ. Cóż WYBRALI władzę demos i papierkowego dolara.
14 dni temu / iskierka
 
Nie tak dawno, pch24 zamieścił ciekawy i przekonujący artykuł, z którego wynikało, że nieuprawnionym jest mówienie o judeochrześcijaństwie. Może należałoby go przesłać do bpa Paprockiego? Który zresztą dosyć zawile prowadzi swoje rozważania, nie chcąc jasno się opowiedzieć, kto w tym sporze ma rację. A ponadto, niepokojąco brzmi jego cytat: "Święty Tomasz z Akwinu powiedział, że kochać to chcieć dobra drugiego", bo przecież PMM i MZ AN też tłumaczą się ze swych śmiercionośnych dla Polaków decyzji chęcią dobra drugiego człowieka, choć w swej przebiegłości nie dopowiadają, że kosztem pierwszego człowieka. Ale wszyscy to widzimy i rozumiemy.
14 dni temu / Kluczenie
 
Afrykańskiego kacyka bardziej przypomina od Donalda Trumpa Biden.
14 dni temu / do @Aha
 
,,oddaliliśmy się od judeochrześcijańskich korzeni'' a obecnie fundamenty buduje finansjera komunistyczna wiadomo jakiego pochodzenia i wiadomo jakie lobby.
14 dni temu / Soros
 
Za to oddalenie się od korzeni - od wolności i demokracji odpowiada urzędujący jeszcze prezydent, któremu bliżej mentalnie do afrykańskiego kacyka niż przywódcy Wolnego Świata. Na szczęście ten 4-letni koszmar kończy się za tydzień
14 dni temu / Aha
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.