DZIŚ JEST:   24   LUTY   2020 r.

Św. Etelberta, króla
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Teraz czekam na reakcję dewiacyjnych środowisk. Wyleje się na niego fala nienawiści za głoszenie prawdy, tak jak na księdza z płockiej parafii.
9 miesięcy temu / taki 1
 
A gdzieś wyczytal że kto nie odda życia za bliźniego nie dostąpi zbawienia? Zapamiętaj dobrze, Każdy kto uwierzy i da sie ochrzcić zbawiony będzie.
9 miesięcy temu / @ry.janszarmach
 
a Kościół to zapomniał, że posiada takie narzędzie jak ekskomunika ? lekarze wykonujący aborcje, kobiety poddające się aborcji, politycy opowiadający się za dostępem do aborcji, oraz za legalizacją homozwiązków, wprowadzeniem karty LGBT + - wszystkie ww. osoby, które do Kościoła przynależą, powinny być przez Kościół stosownie ukarane.
9 miesięcy temu / tak tylko
 
cd. Joanny Siniawskiej; - po czynie zakazanym - a dlaczego niewinne dziecko zasługuje na większą karę niż zwyrodnialec, który się takiego czynu dopuszcza? czy zgwałcona kobieta nie powinna być objęta najtroskliwszą opieką zamiast dodawać traumę z efektów syndromu postaborcyjnego?
9 miesięcy temu / .
 
Otwartość na życie to gotowość na jego akceptację i przyjęcie nawet gdy pojawi się nieplanowane. Innymi słowy otwartość na życie wyklucza aborcję z jakichkolwiek powodów, gdyż nie może sankcjonować zabójstwa jakimkolwiek argumentem. Wchodzą dalej w polemikę z obecnym w Polsce "kompromisem" i jego 3 przypadkami: - upośledzenie płodu, ba nawet na podstawie podejrzenia - sugeruję przypatrzeć się jak osoby z zespołem Downa uczestniczą we Mszy Św., myślę że nie jeden pobożny mógłby się zawstydzić, albo porozmawiać z rodzicami zupełnie zdrowego nastolatka, który miał umrzeć kilka godzin po porodzie, ale rodzice nie zdecydowali się na aborcję jak doradzał pierwszy ginekolog tylko poszli do drugiego - zagrożenie zdrowia/życia matki - sugeruję porównać jakie są konsekwencje przede wszystkie duchowej, jako te ważniejsze obu decyzji, porównanie może ułatwić takie hasło jak syndrom postaborcyjny oraz historię np. Chiary Corbella Petrillo, Joanny Beretta Molla czy nawet Joanny
9 miesięcy temu / .
 
Jakas obsesja z ta otwartoscia na zycie. Co to w ogole za pojecie? Jest tak nieprecyzyjne, ze wiekszosc artykulow i wypowiedzi na ten temat to pisanie i gadanie o niczym. Absolutna abstrakcja. W wiekszosci przypadkow nikt nie jest w stanie ocenic czy druga osoba jest czy nie jest otwarta na zycie. Poza tym w ogole taka ocena nie powinna miec miejsca. Bo z jakiej racji? Nikomu nic do tego.
9 miesięcy temu / Mobilis in mobi
 
Pasterz powinien oddać życie za owce, jest to wpisane w jego powołanie Krwią samego Jezusa Chrystusa. Jeśli tego nie czyni, lub nie uczyni, nie naśladuje Mistrza i nie dostąpi Jego Zbawienia. Więc módlmy się za naszych Kapłanów, bo wzajemnie jesteśmy sobie potrzebni. Króluj nam Chryste!
9 miesięcy temu / ry.janszarmach3
 
Co jakiś czas słyszymy, że biskup, kardynał taki a taki nawołuje, apeluje, prosi itd. o Komunię na kolanach, o powrót do Tradycji Katolickiej, powrót do wartości katolickich, o moralność, o prawdę, o obronę życia itd., itp. W jak straszliwie katastrofalnej sytuacji jest dzisiaj Kościół Katolicki tzn. całe duchowieństwo, że jeżeli tylko się pojawi głos prawego jeszcze kapłana, który wie po co nosi sutanne i po co go BÓG powołał do kapłaństwa, to od razu media prawdziwie jeszcze katolickie przekazują taki głos ku pokrzepieniu serc naszych. A co z tysiącami hierarchów KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO??!!! Gdzie jest reszta pasterzy tej ginącej owczarni Chrystusa.??! Gdzie jest prawda, gdzie nawracanie heretyków, odszczepieńców, pogan, ateistów, Żydów i wszelkiej maści grzeszników żyjących w grzechach potępienia wiecznego?!! Od wielu lat tylko słyszymy o miłosierdziu, zbawieniu, dobroci i miłości, pomaganiu biednym i wszechobecnej tolerancji wobec LGBT+ i wszystkich wrogów PRAW
9 miesięcy temu / Daro
 
rząd pisowski toleruje wszczykiwanie jadu postmodernizmu i lewactwa,który w końcu i jego usmierci.
9 miesięcy temu / marek
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.