DZIŚ JEST:   18   LIPCA   2019 r.

Św. Szymona z Lipnicy
Św. Brunona, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


iskierka napisała: "... Dlatego istnieje POTRZEBA określenia przez Pasterzy KTO z ludzi ochrzczonych JEST GRZESZNIKIEM a Kto NIE JEST" Otóż KAŻDY z ludzi, JEST grzesznikiem. Poza tym homoseksualizm nie jest grzechem, tylko czyny homoseksualne. Homoseksualizm jest chorobą psychiczną, lecz pod wpływem lobby i nieobiektywnych badań został z lisy chorób wykreślony w 1973 roku. Myślę, że odpowiedzią w tej sytuacji są słowa z Księgi Joela 2, 17b: "Zlituj się, Panie, nad ludem Twoim, nie daj dziedzictwa swego na pohańbienie, aby poganie nie zapanowali nad nami. Czemuż mówić mają między narodami: Gdzież jest ich Bóg?"
4 miesiące temu / mz
 
Proszę się dużo modlić za Polski Kościół! A nie odrazu najgorsze. Ostatnie słowo należy do Pana Boga nie szatana!
4 miesiące temu / Do Janek
 
Co znaczy , że - gotowi jesteśmy.. niszczyć małżeństwo , deprawować dzieci - ? Dlaczego Ks.Biskup używa liczby mnogiej i nieprecyzyjnego języka. O kim jest mowa ? Nie ma w Kościele Katolickim ODPOWIEDZIALNOŚCI ZBIOROWEJ. Osoby wierzące w Pana Boga - Katolicy nie mają w tych plugastwach swojego udziału. Warto przypomnieć, że to właśnie świat jest RÓŻNORODNY poprzez różnorodne opinie, trendy , ideologie, które wpełzły przez OTWARTE okna i drzwi do kościoła posoborowego. Jeden Święty Kościół Katolicki zachowuje Doktrynę, Dogmaty i Tradycję.Jest SPÓJNY w tym czego naucza i dlatego wierny niezmiennej Nauce Jezusa Chrystusa. Nauce która mówi o GRZECHU i konieczności nawrócenia. Dlatego istnieje POTRZEBA określenia przez Pasterzy KTO z ludzi ochrzczonych JEST GRZESZNIKIEM a Kto NIE JEST i PRZYPOMNIENIA, że wybory i wspieranie pogan/ ateistów / heretyków w ich szatańskich planach czyni ich odpowiedzialnymi za ZŁO.
4 miesiące temu / iskierka
 
Wierni murem za Biskupem
4 miesiące temu / Polak
 
Nasi kochani Biskupi się budzą że złego snu? To nie pierwszy głos na ten temat. To teraz intronizacja i to szybko niech im ktoś przegada!!
4 miesiące temu / GOSC 31
 
Kościół to nie tylko ludzie,Kościół to sakramenty,ale nade wszystko Bóg.Króluj nam Chryste!
4 miesiące temu / bożena
 
to chyba pierwszy Polski biskup który zaczął mówić prawdę.Brawo,potrzebujemy takich biskupów.
4 miesiące temu / toto
 
1. Kto niszczy małżeństwo? 2. Na czym polega "niszczenie małżeństwa"? 3. Czy dziecko jest wychowywane zgodnie z wolą rodziców, a jeśli nie, to od kiedy? 4. Co robi instytucjonalny Kościół, by dziecko nie zostało wykorzystane przez dorosłych dla zaspokojenia ich haniebnych, zwyrodniałych zachcianek?
4 miesiące temu / myśl
 
Brawo ksiądz biskup! Mówi jak jest!
4 miesiące temu / M
 
Koniec obecnego Koscioła w Polsce jest blisko, już nie odbudujecie zaufania, czeka nas druga Irlandia to pewne.
4 miesiące temu / Janek
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.