DZIŚ JEST:   20   CZERWCA   2018 r.

Bł. Benigny z Trzebnicy
 
 
 
 

Bieńkowska zapewnia homoseksualistów o wsparciu UE dla idei równości i różnorodności

Bieńkowska zapewnia homoseksualistów o wsparciu UE dla idei równości i różnorodności
Fot. Marek Kuwak / FORUM

Była wicepremier w rządzie PO-PSL Elżbieta Bieńkowska, obecnie pełniąca funkcję Europejskiego Komisarza ds. rynku wewnętrznego, włączyła się w promocję kampanii największej homoseksualnej organizacji lobbystycznej ILGA Europe. Zapewniła, że organizacje homoseksualne mogą liczyć na wsparcie Komisji Europejskiej przy promowaniu „wartości równości i różnorodności”.


Elżbieta Bieńkowska, mimo że jej zakres kompetencji jako Komisarza ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu i Przedsiębiorczości w żaden sposób nie wiąże się działalnością organizacji LGBT, jako oficjalny reprezentant Komisji Europejskiej wzięła udział w oficjalnej Galii ILGA Europe, prezentując hasło parady homoseksualistów w Amsterdamie.


Relacjonując wystąpienie Bieńkowskiej podczas Gali, New Europe podkreślała brak postępu w forsowaniu agendy organizacji homoseksualnej w Polsce i wskazuje na „słowa szacunku, zachęty i wsparcia” dla działań unijnego lobby LGBT jakie padły ze strony Bieńkowskiej. Była wicepremier zapewniała, że ILGA Europe i całe środowisko homoseksualne może liczyć na Komisję Europejską przy „promowaniu wartości równości i różnorodności” jako podstawowych wartości integracji europejskiej oraz samej Unii Europejskiej.


Obecność Elżbiety Bieńkowskiej podczas gali, stanowi ewidentne, osobiste wsparcie dla organizacji ILGA Europe oraz jej działań. Jednocześnie, obecność ta potwierdza zaangażowanie Komisji Europejskiej w forsowanie politycznej agendy. Warto przypomnieć, że w poprzedniej Gali organizowanej przez ILGA Europe w 2015 r., reprezentujący wówczas komisję Frans Timmermans powiedział, że „Komisja powinna pójść dalej i podjąć działania, aby wszystkie kraje członkowskie UE zaakceptowały bez zastrzeżeń małżeństwa homoseksualne, tak jak inne małżeństwa”.


Wypowiedzi Timmermansa broniła komisarz Věra Jourova. - Działania Komisji na rzecz uznania małżeństw jednopłciowych we wszystkich państwach członkowskich były zgodne z zasadą subsydiarności, ze względu na posiadane przez UE kompetencje w zakresie zwalczania dyskryminacji – powiedziała Jourova.


Europejskie organizacje obywatelskie, w najwyższym stopniu zaniepokojone działaniami Komisji,  zainicjowały Europejską Inicjatywę Obywatelską Mama, Tata i Dzieci, której celem jest zapewnienie, że Unia nie narzuci Polsce, ani żadnemu innemu krajowi członkowskiemu, ideologicznych regulacji zmierzających do zakwestionowania prawdy o małżeństwie, jako związku kobiety i mężczyzny.


Poparcie pod Inicjatywą można złożyć przez internet lub na tradycyjnym formularzu papierowym. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie formularzy oraz sposobu ich wypełniania, a także filmik instruktażowy, można znaleźć na stronie Inicjatywy mumdadandkids.eu oraz mamatataidzieci.pl.

 

 

PCh24.pl

POz
 

 

 

 

 


DATA: 2016-10-22 12:13
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czerwoni barbarzyńcy! Wychodzimy z eurokołchozu!
ponad 1 rok temu / aaaa
 
Ta to sobie grabi. ????
ponad 1 rok temu / Leo
 
czy to znaczy ze kasa podatnikow europejskich pojdzie na lansowanie LGBT ? z pewnoscia tak, jak ludzie PO robili przekrety w Polsce tak teraz robia przekrety ze swoimi mocodawcami w Europie, Lansowanie poprzez oglupianie naszych dzieci i z pewnoscia doprowadzenie do upadku i grzechu wielu. Chryste ratuj nas i ratuj ludzi z LGBT bo instytucje ich oszukuja a nie pomagaja im wyjsc z tego.
ponad 1 rok temu / EU lansuje i wspiera grzech i upadek czlowieka
 
Bieńkowska. Czy to nie ta,która stwierdziła,że za 6000 złotych może pracować tylko debil lub oszust? Proponuję umieścić ją jako sprzątaczkę w ośrodku dla imigrantów za najniższą krajową.
ponad 1 rok temu / listonosz1939
 
Na szczęście żadne pieniądze nie wykupią od kar za nieodpuszczone grzechy!
ponad 1 rok temu / John Galt
 
"podjąć działania, aby wszystkie kraje członkowskie UE zaakceptowały bez zastrzeżeń małżeństwa homoseksualne, tak jak inne małżeństwa" - czyli jakie inne? Człowiek i zwierzę? Człowiek i trup? Dorosły i dziecko? Brat i siostra?
ponad 1 rok temu / ???
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.