DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

Bielsko-Biała: obrońcy życia zbierają podpisy pod inicjatywą ustawodawczą „Stop LGBT”

Bielsko-Biała: obrońcy życia zbierają podpisy pod inicjatywą ustawodawczą „Stop LGBT”

Bielscy obrońcy życia Fundacji Życie i Rodzina po okresie nieobecności, spowodowanej pandemią, znowu pojawili się na ulicach stolicy Podbeskidzia, by przestrzec, jak zgubna może okazać się realizacja postulatów lobby LGBT. Zorganizowane ostatnio pikiety w centrum Bielska-Białej miały przypomnieć o faktach dotyczących homoseksualistów oraz zachęcić mieszkańców do poparcia obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej „Stop LGBT”.

 

Jak tłumaczą działacze Fundacji, projekt ustawy polega na sprzeciwie wobec coraz bardziej radykalnej ofensywy organizacji LGBT na ulicach polskich miast. „Każdy marsz LGBT niósł z sobą podziały, prowokacje i destabilizację sytuacji społeczno-politycznej. W ubiegłym roku w Częstochowie Policja oblała gazem pieprzowym dwoje małych dzieci, bo stały na trasie przemarszu gejów i lesbijek. W Białymstoku i Lublinie doszło do regularnych starć i bitwy między policją, a mieszkańcami protestującymi przeciw promocji dewiacji” – przypomina Fundacja i wskazuje, że projekt ustawy ma zatrzymać obraźliwe zgromadzenia i marsze, podczas których często dochodzi do profanacji symboli chrześcijańskich i narodowych.

 

Zdaniem bielskich obrońców życia, podczas pikiety, która odbyła się 31 lipca, większość osób, z którymi rozmawiali, wyrażała przychylność wobec inicjatywy. Zapowiedzieli też kolejne tego typu pikiety i akcje informacyjne.

 

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina podczas pikiet organizowanych w całej Polsce przekonują przechodniów, że aborcja zabija dzieci, a LGBT to ideologia, która zagraża życiu, zdrowiu i społeczeństwu. Fundacja zajmuje się także szkoleniami, podczas których działacze dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

 

„Podczas pikiet rozmawiamy z przechodniami, przekonujemy nieprzekonanych, na spotkaniach edukacyjnych przekazujemy wiedzę i uświadamiamy, jak ważne i potrzebne jest zaangażowanie na rzecz życia i rodziny” – tłumaczą.

 

KAI

TK


DATA: 2020-08-03 14:24
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie chcę by zniknęły wartości,nie chcę bezmyślnych aborcji,nie chcę braku wolności dla tradycyjnych rodzin,nie chcę sexualizacji moich dzieci,nie chcę pedofilii,nie chcę prania mózgów pokoleniom. Jeśli podpis będzie potrzebny, podpiszę się.
1 miesiąc temu / Karolina
 
Bardzo dobrze!!! WALCZMY O TO CO DOBRE!!!Ważne dla rodzin ,kolejnego pokolenia ,uświadamiać trzeba ludzi ! Nic nie będziemy robić a skończy się normalność w naszej POlSCE.Dla naszych dzieci przyszłości naszego kraku ; !
1 miesiąc temu / Kinga
 
Wielce potrzebna inicjatywa. Nie można milczeć gdy w imię egoizmu, zaspakajania własnych zwierzęcych potrzeb { tych którzy nie chcą używać rozumu i pychy zmuszają do akceptacji niegodnych człowieczeństwa zachowań. Niech sobie robią co chcą że sobą i swoim życiem, a innych niech nie zniewalają do akceptacji ich potrzeb. Już przerabialiśmy komunistyczny przymus. Jego przewrotność przyobleczoną nową ideologią nigdy nie zyska akceptacji
1 miesiąc temu / Warto
 
Bardzo dobra inicjatywa. Rozszerzcie na całą diecezje. Pozdrawiam
1 miesiąc temu / stan
 
Zatrzymac te TECZOWA PANDEMIE !
1 miesiąc temu / retro
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.