DZIŚ JEST:   26   CZERWCA   2019 r.

Św. Zygmunta Gorazdowskiego,
Św. Jana i Pawła, męczenników
 
 
 
 

„Biedroń w opałach”. Robert Winnicki składa zawiadomienie do prokuratury w sprawie partii Wiosna

„Biedroń w opałach”. Robert Winnicki składa zawiadomienie do prokuratury w sprawie partii Wiosna
Warszawa, 11.03.2019. Robert Biedroń złożył wniosek o udostepnienie informacji o zarobkach urzędników publicznych. FOT.Andrzej Hulimka/FORUM

Finansowanie Wiosny Roberta Biedronia od samego początku budziło emocje. Kontrowersje dotyczyły szczególnie organizacji kongresu partii i finansowego udziału w wydarzeniu fundacji Instytut Myśli Demokratycznej. Teraz poseł Robert Winnicki zapowiedział złożenie do prokuratury zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez formację homoseksualnego polityka oraz IMD.

 

Lider Ruchu Narodowego poinformował także, że oprócz prokuratury o sprawie poinformowana zostanie Państwowa Komisja Wyborcza. Może okazać się to istotne w sytuacji ewentualnego uzyskania przez Wiosnę prawa do pobierania z budżetu państwa subwencji.

 

Wniosek posła Winnickiego liczy 10 stron treści i 44 załączniki. Zdaniem lidera Ruchu Narodowego mnogość materiałów w sprawie świadczy o poważnym nieuporządkowaniu finansów nowej lewicowej partii.

 

„Biedroń w opałach” – pisze na Facebooku Robert Winnicki. „Nowe wcielenie Palikota, Biedroń, nie tylko chce szokować upodobaniami seksualnymi i uderzać w religijne wartości Polaków. Głosi wszem i wobec konieczność uzdrowienia sfery publicznej, przejrzystości, uczciwości. Tymczasem finanse jego partii to bagno! Finansowanie z rażącym złamaniem prawa. Przykładów jest tyle, a to przecież zaledwie kilka miesięcy działalności, że złożony przeze mnie wniosek liczy 10 stron treści i aż 44 strony załączników. Tęczowa stajnia Augiasza wymaga czyszczenia przez sądy i prokuraturę!” – dodaje poseł.

 

Jak podaje dorzeczy.pl, Robert Winnicki przyznał, że większość załączników zawartych w zawiadomieniu oparta jest o publikacje Marcina Dobskiego. Pisał on „o wątpliwościach dotyczących finansowania partii Roberta Biedronia. Dziennikarz informował m.in, że to fundacja Instytut Myśli Demokratycznej, a nie partia polityczna miała opłacić wynajem warszawskiej hali Torwar, w której odbyła się konwencja Wiosny”.

 

 

Źródło: Facebook / dorzeczy.pl

MWł

 

 


DATA: 2019-03-14 09:36
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "66832"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.