DZIŚ JEST:   08   LIPCA   2020 r.

Św. Jana z Dukli
Św. Kiliana, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@margeritta: Szanowna Pani/Szanowny Panie, problem w tym, że żaden poszkodowany NIE ZGŁOSIŁ SIĘ po pomoc lekarską, o czym pisano w treści artykułu. Być może jestem zbyt ograniczony i nie zrozumiałem właściwie jego wymowy, niemniej jednak, wydawało mi się, że ŻADEN RATOWNIK, ŻADNA EKIPA KARETKI POGOTOWIA, ŻADEN LEKARZ, ŻADNA PRZYCHODNIA/OSTRY DYŻUR/SOR etc. nie potwierdził pobicia czy jakiegokolwiek incydentu.
10 miesięcy temu / rozbawiony
 
@margeritta: A skoro ratownicy niczego nie zgłosili, to jaki wniosek można wysnuć? Popierają "bijących", czy nie było czego zgłaszać? Obstawiam to drugie, bo jakby któryś z dewiantów potknął się o własne nogi i rozkwasił nos o chodnik, to mielibyśmy już wezwania do zbrojnej interwencji bundeswehry w obronie demokracji. Policja pobiła kilka osób z kontrmanifestacji, innych zagazowała i to wszystko. A, i jeszcze dwóch ciepłych się pobiło między sobą. Jakieś sceny zazdrości czy coś w ten deseń...
10 miesięcy temu / Bondaree
 
@Margaritta - słucham?przecież policji było wiecej niż demonstrantów i dodatkowo szczelnie otaczali demonstrujących - więc raczej nie przeoczyliby pobicia...gdyby takowe miało miejsce...
10 miesięcy temu / pytanie
 
@rozbawiony: może nieściśle się wyraziłam. A więc: jeżeli w wyniku pobicia poszkodowany wymagał pomocy lekarskiej, sprawa powinna zostać zgłoszona przez ratowników. Jasne?
10 miesięcy temu / margeritta
 
@Margeritta: Zapewne ma Pan/Pani rację: skoro Pan/Pani o tym pisze, to najwidoczniej się Pan/Pani na tym zna i co najmniej studiuje prawo. Tylko skąd ów "urząd" ma wiedzieć o pobicu, jeśli nie dysponuje dowodami? Sąsiad się pokaleczył przy cięciu drzewa, jego obrażenia zostały sfotografowane przez córkę, która następnie umieściła fotki na Facebooku. "Urząd" powinien domniemywać, że doszło do pobicia i wszcząć postępowanie o pobicie ojca dziewczęcia? Ba, aktorzy w filmach uczestniczący w scenach walki, powinni być ścigani z urzędu, skoro "krew" i "obrażenia" zostały pokazane szerokiej publiczności na ekranie? Jak "urząd" ma zweryfikować, czy to prawdziwa krew, prawdziwa bijatyka, czy obrażenia są skutkiem pobicia?
10 miesięcy temu / rozbawiony
 
@Bondaree: Szanowny Pani nie wie, że w obecnych czasach genderyzmu, wzdęcia u samcołozników, nazywa się "ciążą pozamaciczną" i leczone są "aborcją mózgową".
10 miesięcy temu / rozbawiony
 
Pobicie to przestępstwo ścigane z urzędu. Nikt nie musi nic niczego zgłaszać.
10 miesięcy temu / Margeritta
 
Sami się wykończą, jeśli uda się im zbudować ich wymarzony nowy swiat, będzie nie do zniesienia także dla nich. A Kościół przetrwa, bramy piekielne go nie przemogą.
10 miesięcy temu / Gracław
 
No i jak tu można mieć pretensje do KOGOKOLWIEK kto porówna tęczowych do czerwonych, skoro metody dezinformacji i prowokacji IDENTYCZNE, stare i sprawdzone. Aż boli, jak tak można dać się manipulować tym kłamcom. Trzeba pamiętać, to wróg zaciekły, inteligentny i pobawiony jakichkolwiek zahamowań. Zero dobrej woli i zawsze to poruszające odgrywanie roli ofiary.
10 miesięcy temu / Dariusz
 
@Robert: Zgłosił się do ginekologa, ale odesłali do gastrologa, bo nie była ciąża, tylko wzdęcia.
10 miesięcy temu / Bondaree
 
A po co jakiekolwiek zgłoszenia? Policja dostała rozkaz i rozkaz wykonała - zagazowali piknik rodzinny. A w telewizorze premier i prezes "bronią rodziny". Pic na wodę i fotomontaż.
10 miesięcy temu / Bondaree
 
A ten gej co zaszedł w ciążę? Też się nie zgłosił?
10 miesięcy temu / Robert
 
Ale informacja poszła w świat? Poszła. I nieważne potem jakieś sprostowania. Kogo to obchodzi: on ukradł, jemu ukradli... Wszyscy i tak się dowiedzieli, że Polacy to szuje, którzy zmasakrowali biedne, niewinne dziewczątko, wszędzie krew, policja, gazy łzawiące, pałki, syreny, karetki pogotowia... A że to wszystko nieprawda? W dzisiejszych czasach panowania ojca kłamstwa prawda w świecie stała się towarem całkowicie bezwartościowym i - paradoksalnie - deficytowym, bo nikt jej już nie potrzebuje: prawda jest KREOWANA na zamówienie i nie ma żadnego odzwierciedlenia w faktach - tym gorzej dla faktów.
10 miesięcy temu / rozbawiony
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.