DZIŚ JEST:   11   LIPCA   2020 r.

Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
 
 
 
 

Białystok: brak zgłoszeń poszkodowanych podczas tzw. Marszu Równości. Prowokacja?

Białystok: brak zgłoszeń poszkodowanych podczas tzw. Marszu Równości. Prowokacja?
Fot. Adam Białous/PCh24.pl

W odpowiedzi na pismo posła Marka Jakubiaka, białostocka policja poinformowała, że nie zgłosił się nikt „ranny” lub „poszkodowany” w wyniku starć podczas Marszu Równości odbywającego się w Białymstoku.

 

„Uprzejmie informuję, że na terenie m. Białystok do funkcjonariuszy Policji nie zgłosiła się jakakolwiek osoba z ranami czy uszkodzeniami ciała w trakcie marszu. Nie było też takich zgłoszeń bezpośrednio po zakończeniu marszu” – napisano w oświadczeniu Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

 

„I na koniec wyjaśniania jak naprawdę było z marszem lgbt w Białymstoku” – podsumował treść pisma poseł Marek Jakubiak, autor zapytania zaadresowanego do białostockiej policji. Komentarz w sprawie umieścił na Twitterze także pisarz i publicysta, Rafał Ziemkiewicz.

 

„Dodajmy że na pogotowie też nikt... Scenka pobicia na fb była inscenizacją dwóch homoaktywnych a zakrwawioną dziewczyna ze zdjęcia uczestniczką blokady pobitą przez policję. I co? I jajco - świat się dowiedział, uwierzył i bardzo się przejął. „Zwycięstwo prowokacji” można rzec.” – podkreślił.

Źródło: wpolityce.com / Twitter.com

PR

 

 

Zobacz także:


W obronie wyższych praw. Dlaczego musimy przeciwstawiać się legalizacji związków homoseksualnych?

 

W obronie wyższych praw


DATA: 2019-08-21 10:54
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@margeritta: Szanowna Pani/Szanowny Panie, problem w tym, że żaden poszkodowany NIE ZGŁOSIŁ SIĘ po pomoc lekarską, o czym pisano w treści artykułu. Być może jestem zbyt ograniczony i nie zrozumiałem właściwie jego wymowy, niemniej jednak, wydawało mi się, że ŻADEN RATOWNIK, ŻADNA EKIPA KARETKI POGOTOWIA, ŻADEN LEKARZ, ŻADNA PRZYCHODNIA/OSTRY DYŻUR/SOR etc. nie potwierdził pobicia czy jakiegokolwiek incydentu.
10 miesięcy temu / rozbawiony
 
@margeritta: A skoro ratownicy niczego nie zgłosili, to jaki wniosek można wysnuć? Popierają "bijących", czy nie było czego zgłaszać? Obstawiam to drugie, bo jakby któryś z dewiantów potknął się o własne nogi i rozkwasił nos o chodnik, to mielibyśmy już wezwania do zbrojnej interwencji bundeswehry w obronie demokracji. Policja pobiła kilka osób z kontrmanifestacji, innych zagazowała i to wszystko. A, i jeszcze dwóch ciepłych się pobiło między sobą. Jakieś sceny zazdrości czy coś w ten deseń...
10 miesięcy temu / Bondaree
 
@Margaritta - słucham?przecież policji było wiecej niż demonstrantów i dodatkowo szczelnie otaczali demonstrujących - więc raczej nie przeoczyliby pobicia...gdyby takowe miało miejsce...
10 miesięcy temu / pytanie
 
@rozbawiony: może nieściśle się wyraziłam. A więc: jeżeli w wyniku pobicia poszkodowany wymagał pomocy lekarskiej, sprawa powinna zostać zgłoszona przez ratowników. Jasne?
10 miesięcy temu / margeritta
 
@Margeritta: Zapewne ma Pan/Pani rację: skoro Pan/Pani o tym pisze, to najwidoczniej się Pan/Pani na tym zna i co najmniej studiuje prawo. Tylko skąd ów "urząd" ma wiedzieć o pobicu, jeśli nie dysponuje dowodami? Sąsiad się pokaleczył przy cięciu drzewa, jego obrażenia zostały sfotografowane przez córkę, która następnie umieściła fotki na Facebooku. "Urząd" powinien domniemywać, że doszło do pobicia i wszcząć postępowanie o pobicie ojca dziewczęcia? Ba, aktorzy w filmach uczestniczący w scenach walki, powinni być ścigani z urzędu, skoro "krew" i "obrażenia" zostały pokazane szerokiej publiczności na ekranie? Jak "urząd" ma zweryfikować, czy to prawdziwa krew, prawdziwa bijatyka, czy obrażenia są skutkiem pobicia?
10 miesięcy temu / rozbawiony
 
@Bondaree: Szanowny Pani nie wie, że w obecnych czasach genderyzmu, wzdęcia u samcołozników, nazywa się "ciążą pozamaciczną" i leczone są "aborcją mózgową".
10 miesięcy temu / rozbawiony
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.