DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2020 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Biały Dom ponownie aktywizuje Hollywood – tym razem w obronie imigrantów

Biały Dom ponownie aktywizuje Hollywood – tym razem w obronie imigrantów

Biały Dom ponownie postanowił zaangażować ludzi Hollywood do swoich propagandowych celów. Tym razem rozpoczął kampanię mającą na celu promocję imigrantów. Wzywa znanych artystów do powtarzania pro-imigranckiej propagandy. Zapewnia jednocześnie, że to własne przemyślenia ludzi kultury są najważniejsze. Kampania już znalazła oddźwięk wśród znanych nazwisk, docierając w ten sposób do licznych osób śledzących ich konta na Twitterze.  


W mailu wysłanym do gwiazd Hollywood pracująca w Białym Domu dyrektor do spraw Zaangażowania Publicznego Jesse Moore, wezwała do szerzenia przesłania politycznego popierającego imigrację i imigrantów. Biały Dom zachęca w ten sposób artystów do włączenia się w obchody Miesiąca Dziedzictwa Imigrantów obchodzonego w czerwcu. Ich wkład polegać miałby na promowaniu pro-imigracyjnego przesłania w mediach społecznościowych.  


"Jesteśmy narodem imigrantów i bez względu na to czy sam jesteś przybyszem lub ich dzieckiem lub wnukiem albo też osobą ich popierającą, to do nas należy zadbanie o to, byśmy nadal uznawali rolę odgrywaną przez imigrantów w sercu tego kraju", przeczytali adresaci wysłanej w zeszłym tygodniu wiadomości. Jesse Moore zapewnia artystów, że to właśnie ich przesłanie jest najważniejsze. Jednocześnie zachęca ich do kopiowania wpisów z konta Białego Domu na Twitterze. W mailu przesłane są także gotowe „tweety” do wykorzystania przez artystów.


Jak zauważa Fox News, kampania Białego Domu to nic nowego. Już w lutym wezwano ludzi Hollywood do promowania walki z prawem do posiadania broni. Wtedy również, podobnie jak przy obecnej kampanii, część znanych artystów - choćby Kerry Washington czy Julianne Moore - spełniła prośbę Waszyngtonu. 

Źródło: foxnews.comDATA: 2016-06-07 08:03
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A dla Polaków wciąż są wizy.
ponad 3 lata temu / pandau
 
Ze zdjęć wynika, że Jesse Moore to facet.
ponad 3 lata temu / Bayard
 
Kolejny argument potwierdzający teorię, że USA specjalnie zdestabilizowały Bliski Wschód, by wywołać kryzys emigracyjny. W ten sposób chcą osłabić UE, która pod przewodnictwem duetu Niemcy -Francja jest wyraźnie antyamerykańska. Niemcy nie lubią Ameryki, bo przez nią dwa razy przegrali wojnę. Francuzi nie lubią Amerykanów, bo dwa razy uratowali ich od klęski.
ponad 3 lata temu / Jerry
 
Jak tak kochają imigrantów, to niech ich wszystkich wezmą z Europy - nikt nie będzie oponować.
ponad 3 lata temu / Ewa
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.