DZIŚ JEST:   18   LIPCA   2018 r.

Św. Szymona z Lipnicy
Św. Brunona, biskupa
 
 
 
 

„Biała Europa” i Marsz Niepodległości. Śledczy sprawdzają kto odpowiada za rasistowskie hasła

„Biała Europa” i Marsz Niepodległości. Śledczy sprawdzają kto odpowiada za rasistowskie hasła
Źródło: youtube.com / John May

Komenda stołeczna policji pod nadzorem Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji prowadzi śledztwo w sprawie transparentów na sobotnim Marszu Niepodległości w Warszawie. Funkcjonariusze ustalą kto odpowiada za rasistowskie treści.

 

Jak podał rmf24.pl, policja gromadzi materiały video z sobotniego Marszu, jakie zarejestrowali funkcjonariusze zabezpieczający wydarzenie, zapisy monitoringu. O pomoc poproszone zostaną także stacje telewizyjne, które relacjonowały Marsz Niepodległości.

 

Policja chce sprawdzić kto przyniósł i niósł transparenty mówiące o „białej Europie”. Chodzi o hasła, które wywołały oburzenie jako rasistowskie. Po zakończeniu prac funkcjonariusze przekażą sprawę prokuraturze, która zdecyduje o postawieniu zarzutów osobom odpowiedzialnym.

 

Po sobotnim marszu swoje stanowisko stracił już Mateusz Pławski, rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej. Poszło o jego skandaliczne wypowiedzi w mediach.

 

Źródło: rmf24.pl

MA

 

 

 


DATA: 2017-11-13 11:53
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ja widzę tu jedno - trzeba być realistą. A realizm w tym temacie polegać będzie na tym, że nieważne, co i jak było w Polsce czy Europie 100, 500 czy 1000 lat temu, lecz ważne co jest teraz - a teraz napływ imigrantów to nic innego, jak sposób na zniszczenie chrześcijaństwa w naszym kontynencie. Współczesny świat jest chyba troszkę inny od świata Cesarstwa Rzymskiego? Przy okazji zarobią sobie przemytnicy. Przy okazji będą puszczali w bliskowschodnich telewizjach, które oglądają sobie nie tylko uciekinierzy, bzdury na temat Europy, która wedle tamtejszych mediów czeka na nich ze złotem, diamentami i drzewami, na których rosną pieniądze zamiast gruszek. I oni podejmują wyzwanie.
8 miesięcy temu / Eulalia
 
I znów musimy tłumaczyć się że nie jesteśmy wielbłądem. Odbiera nam się prawo do obrony własnego domu, własności i wiary. Bokiem i podstępem wprowadza się do Polski inne nacje, przy czym to co najważniejsze tzn. stanowienie praw w Polsce zgodne z cywilizacją łacińską odsuwa się na wieczne nigdy pod pretekstem "protestów żydów, muzułmanów, ateistów". Dom może być otwarty tylko wtedy, gdy prawo będzie sprawiedliwe i będzie szanować w pierwszej kolejności gospodarzy a w drugiej gości i tylko tych, którzy będą szanować gospodarzy. Rząd powinien to rozumieć, a jeśli nie rozumie nie powinien być rządem. Zakaz aborcji, zakaz gender, zakaz lichwy, zakaz socjalistycznej kradzieży, zakaz niewolnictwa to są podstawy niewidoczne w dążeniach osób posiadających władzę w swych rękach. Wyczerpują tym wszelkie znamiona zdrady Narodu Polskiego.
8 miesięcy temu / Polacy
 
Polska dla Polaków to nie jest rasizm polski nacjonalizm jest katolicki tzn że Polskim Patriotą może być Niemiec Żyd ,Cygan,Tatar ,Murzyn i narodowcem Polskim inaczej nacjonalistom radzę czytać Romana Dmowskiego ,Nacjonalizm Chrześcijański "Kochaj własny naród szanuj inne narody".Polacy nigdy nie byli rasistami szowinistami to specjalność Niemców i Banderowców Ukraińców.Neo=marksistom przeszkadza Patriotyzm Polski dlatego dążą do zniszczenia Polski i Polaków i włączenie nas do Europejskiego Związku Socjalistycznego Republik Europejskich gdyby na Marszu Niepodległości pojawiło się hasło NIE DLA ISLAMIZACJI EUROPY to też by neo-marksiści podnieśli klangor ,
8 miesięcy temu / Tomasz
 
W czasie Powstania Styczniowego też używano sformułowania Biali i Czerwoni co do powstańców i nikt nie nazywał ich rasistami. Mamy Pytanie jakiej Polski chcemy? Białej czy Czerwonej? W pytaniu tym też o rasizm nie chodzi, a o ideologię. Więc podciąganie Białej Europy pod rasizm to nadużycie. Zwłaszcza, że rasowo biali dawno oddali już prymat innym rasom
8 miesięcy temu / Yamamoto
 
Gdzie tu rasizm? Rasizm to pogarda dla ludzi innych ras, natomiast dążenie do zachowania swojej rasy przy pełnym poszanowaniu dla wszystkich ras to nie rasizm! Rasizmem to jest co najwyżej takie odmawianie prawa do decydowania o sobie i przetrwania którejkolwiek z ras - tak, białej rasie też!
8 miesięcy temu / Nie zgadzam się
 
Polsce ten zalew nie grozi. Za to nasi wrogowie mają teraz pożywkę. Cała zaś walka toczy się o rzędy dusz Polaków, którą tego typu hasła niezwykle utrudniają
8 miesięcy temu / Mucha86
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.