Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   MAJA   2020 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Rozmowa z dr Aldoną Ciborowską

Bezwzględny dyktat zrównoważonego rozwoju


Odtwórz w YouTube
 

Zrównoważony rozwój to nic innego, jak plan polityczny, formowany na kształt religii. W zamyśle neomarksistowskich ideologów ma on uruchamiać w ludziach pewne zachowania, rytuały związane z kultem matki Ziemi. Zagrożeniem dla niej jest człowiek – jako podła i wadliwa część całego ekosystemu. Stąd biorą się wszelakie pomysły depopulacyjne, które będą z czasem pogłębiane. W kolejce do regulacji jest więcej dziedzin.


DATA: 2018-03-14 13:50:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

antyszczepionkowość = depopulacja.
ponad 2 lata temu / ala wilk
 
Ważne słowa. Na początku dołujące, ponieważ po drugiej stronie są niewyobrażalne pieniądze, ale potem świadomość, że jedyne, co może zrobić szatan, to ubrać się w piękno dobra, podszyć się pod nie. Czyli nic nowego. Metody tylko globalne, choć rzeczywiście bardzo podstępne. Bardzo dziękuję za udostępnienie. Książki już kupiłem. Teraz jeszcze praca nad sobą
ponad 2 lata temu / Paweł
 
Znamy już dobrze piewców idei zrównoważonego rozwoju czyli totalitaryzmu neomarksistowskiego. Po wykładach ks. prof. Tadeusza Guza i margueritte Peeters nie ma watpliwości, idzie fala bezbożności jakiej Polska jeszcze nie doświadczyła. Oczywiście, że odbywa się to przy czynnym udziale PIS. Przykład: \1\torpedowanie ustawy chroniącej życie.\ 2\ pozostaje w mocy ustawa o przemocy wobec kobiet tu mamy zapis o walce z rodziną i wiarą. \3\ ustawa 1066 pozostaje w mocy. i takich przykładów można przytoczyć wiele.
ponad 2 lata temu / Ryszard
 
PIS z Prezesem na czele juz kroczy w awangardzie bolszewickiego postępu bredząc o mordowanych zwierzetach futerkowych, strasznym losie zwierzat łownych (oczywiście rolnikom wypłaca sie grosze za straty), pozostawieniu Puszczy białowieskiej na zżarcie przez robactwo czy zakazie palenia weglem.... nadal finansujac zbrojenia Putina najdrozszym w Unii gazem
ponad 2 lata temu / Orwell by nie wymyślił
 
Bóg zapłać za wywiad-bombę. Rewelacyjna wiedza. Tylko co z nią zrobimy?
ponad 2 lata temu / PK
 
pan Karoń najpierw mówił krytycznie o publikacjach Peeters a później zachęcał do ich przeczytania .W tym przypadku sam zastosował matodę krytyczną ,którą tak krytykuję.Poza tym proponował czytanie samych marksistowskich ideologów to chyba lekka przesada i trochę szkoda czasu
ponad 2 lata temu / ola
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.