Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Bezpłciowa przyszłość?


Odtwórz w YouTube
 
#RODZINA    #EPISKOPAT    #PRAWO    #PŁEĆ    #KONFERENCJA    #GENDER    #KONWENCJA    #STĘPKOWSKI

Dr hab. Aleksander Stępkowski - Prezes Zarządu Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris -

wskazuje na konsekwencje przyjęcia norm prawnych sugerowanych przez zwolenników gender. Wykład wygłoszony został podczas konferencji „Gender oczami specjalistów” zorganizowanej w siedzibie Konferencji Episkopatu Polski.


DATA: 2014-01-31 12:04:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Tolerancja i troska dla zboczeńców? Za kilkanaście lat gdy Muzułmanie będą stanowić większość w krajach Europy zachodniej i wprowadzą w demokratycznych wyborach prawo Sharii, wszyscy owi zboczeńcy zostaną krwawo wyrżnięci - jak to ma miejsce w dotychczasowych krajach muzułmańskich, a zaraz za nimi chrześcijanie. Pierwsi poniosą karę za sodomię, drudzy zaś za bierność (lub pozorną aktywność). Wybierajmy: 1) Życie dzięki walce z gender 2) Życie w terrorze Gener i późniejsza śmierć z rąk wyznawców Allaha 3) Przejście na islam i życie w terrorze islamu
ponad 6 lat temu / KrzysztofCSPB
 
Czyli w celu ominięcia art. 18 Konstytucji zoofil też będzie miał szansę zawrzeć związek partnerski. Ponieważ,gdy >udowodni
ponad 6 lat temu / marekb54
 
Zjawiska chorobowe ( np.dżuma, aids, nowotwory...), które dążą do zakończenia ludzkiego gatunku są patologią. Do tych zjawisk chorobowych należy również pederastia i lesbijstwo. Związek dwówch mężczyzn nie podtrzyma naszej populacji. To samo dot. związek dwóch kobiet. Te osoby trzeba otaczać dużą troską.
ponad 6 lat temu / marekb54
 
Ideologia gender szkodzi kobietom, mężczyznom i rodzinie. Kobiety i mężczyźni się różnią, chociaż są jednakowo ważni/potrzebni. Chciałabym słyszeć jak się zamierza pomagać kobietom aby im umożliwić godne życie i ułatwić życie oraz jak pomagać mężczyznom aby umożliwić i ułatwić życie, w tym utrzymanie rodziny. Ta ideologia odwraca kota ogonem. Co z tego, że kobieta będzie równa i wolna ale nie dostanie pracy i nie będzie miała środków utrzymania. Może da jej jeść aktorka Meryl Streep?
ponad 6 lat temu / ewa
 
Jaki szkoda, ze ogol spoleczenstwa nie wyslucha tej prezentacji. Nie ma dyskusji wzbogacajacej rozumienie plci i plci kulturowej, kiedy JUZ przedszkolaki sa indoktrynowane ideologia gender, jakby dyskusja dawno zostala zamknieta, a jedyna legalnie, intelektualnie i moralnie dopuszczalna linia myslenia i dzialania bezsprzecznie ustalona. To jest wulgarny totalitaryzm. TO jest opresja - nietolerancja dla roznorodnosci postaw i idei od zlobka. Przyszlosc bez plci jest nie tylko potworkiem ideowym marksistow (dzis gendeorwcy i feminisci przyznaja sie juz otwarcie do swych marksistowskich zrodel), ale tez celem kabalistow i teozofow, ktorzy heteroseksualnosc uwazaja za ciemnote, a hermafrodytyzm za oswiecenie. Baphometa reprezentuja jako byt obojnacki. Kosciol i rodzina stoja na przeszkodzie... wyzwoleniu z opresji, opresji prawem Bozym i naturalnym. Wyznawcy bostwa czlowieka mowia: "Robta co chceta." Nastepny krok rewolucji - legalizacja pedofilii i bestialstwa.
ponad 6 lat temu / DM
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.