DZIŚ JEST:   29   MAJA   2020 r.

Św. Urszuli Ledóchowskiej
Św. Andrzeja z Chio
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


NIE NIE STANOWCZE IMIGRANTOM. Decyzję podjął zdradziecki rząd Kopacz
ponad 4 lata temu / precz z nimi
 
@TZ: "Jeśli Polska musiałaby iść na jakieś ustępstwa w kwestii wpuszczania imigrantów, to powinna zastrzec, ze przyjmie tylko chrześcijan. Temu oczywiście Zachód przeciwstawi się z całą energią." - ale Zachód musiałby podać jakąś sensowną argumentację, dlaczego się przeciwstawia temu że Polska chce wypełnić zobowiązanie. Na korzyść przyjęcia chrześcijan wobec muzułmanów przemawia doktryna religijna zabraniająca mordowania niewiernych (czyli przeciwnie niż w islamie) oraz to że uchodźcy zostali wygnani przez muzułmanów, a nie przez chrześcijan.
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
@Niktoś - dla PiS to być albo nie być, dostali mandat od wyborców którzy jednoznacznie opowiadają się preciw przyjęciu islamskich emigrantów socjalnych. Grecja niedawno stwierdziła, że nie ma możliwości żeby weryfikować kto tam jest uchodźcą a kto nie - w moim odczuciu możemy przyjąć starców oraz rodziny z małymi dziećmi - ale wszyscy muszą być chrześcijanami (przecież ISIS wprowadza raj muzułmański, niech muzułmanie nie kłamią bo logicznie myślący ludzie wiedzą o co chodzi). Poza tym Polacy mają setki tysięcy rodaków za wschodnią granicą, którzy chcieliby wrócić do Ojczyzny - nasi rodacy! Referendum to proste rozwiązanie, niech naród się wypowie. Zamkną tym samym gębę niemcom.
ponad 4 lata temu / Gość
 
Problemem nie są terroryści. Tych można wyłapać i zlikwidować, tak jak Rote Arme Fraktion. Problemem jest sam islam. Możemy nie przyjąć żadnych terrorystów, lecz samych dobrych muzułmanów. W drugim czy trzecim pokoleniu ta totalitarna ideologia wyprodukuje jednak spośród nich terrorystów. I sięgnie po władzę. Tak jak bolszewicy - to bliźniacze systemy. Jeśli Polska musiałaby iść na jakieś ustępstwa w kwestii wpuszczania imigrantów, to powinna zastrzec, ze przyjmie tylko chrześcijan. Temu oczywiście Zachód przeciwstawi się z całą energią.
ponad 4 lata temu / TZ.
 
PiSS, PO - jedno zło. Ale, jeżeli PO zgłosiło zamiar przyjęcia "uchodźców", a potem otrzymało bęcki w wyborach, to przekaz jest jasny. Wyborcy to odrzucili. Jedynym sensownym rozwiązaniem jest, aby ci co chcą "uchodźców", sami ich sprowadzali, utrzymywali i brali za nich odpowiedzialność.
ponad 4 lata temu / vapniak
 
@Gość: Na nieszczęście Polacy nie są suwerenem w kraju nad Wisłą. Przykładem niech będzie tylko posiedzenie Knesetu w Krakowie, które nie mogło by sie odbyć w jakimkolwiek suwerennym kraju poza Izraelem. Przykładów można mnożyć.
ponad 4 lata temu / Niktoś
 
Przyjąć w tej zadeklarowanej liczbie prawdziwych prześladowanych, czyli chrześcijan. Ani jednego muzułmanina. Wtedy i wilk (zobowiązania) będzie syty, i owca (bezpieczeństwo) cała.
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
Ani Błaszczak ani Premier Szydło nie mają mandatu na podjęcie tej decyzji. Decyzja należy do SUWERENA czyli do NARODU i w tej kwestii rozpisane musi być referendum. Jest to też najlepszy sposób gdyż inne kraje nie mają prawa wtrącać się i zmieniać decyzje podjęte przez naród na drodze referendum.
ponad 4 lata temu / Gość
 
Niech nareszcie Polska przestanie być wasalem Merkel! Ona zapraszała-niech ona płaci. Polski nie należy w to mieszać.
ponad 4 lata temu / Ola
 
jeżeli PiS zgodzi się na uchodźców, to będzie znaczyło,że w ostatnich wyborach zdrajców zastapiliśmy zdrajcami
ponad 4 lata temu / af
 
Ten rząd mimo wszystkich swoich wzniosłych deklaracji zrobi, co mu każą. PO słuchała rozkazów z Berlina-Brukseli, PiS jest kelnerem amerykańsko-izraelskim. Oba te obozy skazują nasz kraj na bycie poddanym, a w ostateczności na bycie tym, co zawsze, czyli polem bitwy Zachodu z Rosją. Ludzie głosujący na PiS w znacznej mierze byli przekonani, że dokonują wielkiej zmiany. Błąd. Pis=PO. Nie zmienia się nic. Ja wiem, że zaraz tu pewnie ktoś mnie nazwie ruskim agentem, ale my naprawdę powinniśmy zrewidować swoją politykę względem Rosji, przestać w końcu uważać, że Ukraina jest naszym sojusznikiem, odrzucić wizje, że w razie czego NATO nam pomoże. Tak nie będzie. Powinniśmy skupić się na dobrych relacjach z Węgrami, Czechami i Słowacją, a także na poprawnych i najważniejsze racjonalnych stosunkach z Rosją.Obecnie piszę z Londynu i proszę mi wierzyć bliżej mi do polityki prezydenta Putina, niż do "konserwatystów" brytyjskich. Chwała Wielkiej Polsce.
ponad 4 lata temu / Kmk84
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.