DZIŚ JEST:   05   SIERPNIA   2020 r.

Matki Bożej Śnieżnej
Św. Oswalda, męczennika
 
 
 
 

„Bezpaństwowiec”, czyli jak polityczna poprawność demoralizuje szwedzkie sądy i media

„Bezpaństwowiec”, czyli jak polityczna poprawność demoralizuje szwedzkie sądy i media
By Baker131313 (Own work) [Public domain], via Wikimedia Commons

Dwa lata więzienia i 110 tys. koron odszkodowania na rzecz swojej ofiary – na taką karę Sąd Rejonowy w Eksjö w Szwecji skazał „bezpaństwowca”, który we wrześniu 2017 roku zgwałcił jedną z nauczycielek w liceum w Smalandii na południu kraju.

 

Szwedzkie media, które informowały o sprawie prześcigały się w polit-poprawnej propagandzie. Dziennikarze, którzy dotąd nie mieli większych problemów z ustaleniem danych personalnych, obywatelstwa etc. wszelkiej maści napastników nie-imigrantów tym razem od początku posługiwały się pojęciem „bezpaństwowiec”.

 

Warto zwrócić również uwagę na to, jak szwedzkie media opisywały sam gwałt, jakiego dokonał 19-latek: „Mężczyzna zamknął drzwi do klasy, przytrzymał nauczycielkę i wepchnął ją dalej do pokoju, w którym wykonywał akty seksualne równoważne gwałtowi. Nauczycielka próbowała stawić opór atakowi i jasno dała do zrozumienia, że nie jest zainteresowana kontaktem seksualnym”.  

 

Mimo, że szwedzki sąd uznał dziś już 20-letniego „bezpaństwowca” za winnego m.in. gwałtu, molestowania seksualnego oraz formułowania gróźb karalnych wobec ofiary, były licealista został skazany na… dwa lata więzienia i odszkodowanie na rzecz zaatakowanej nauczycielki w wysokości 110 tys. koron.

 

Źródło: tvp.info

TK


DATA: 2018-12-03 08:39
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Być może Szwecja zmierza ku państwu bezpaństwowemu? Będą sobie dwa narody: jeden podlegającemu totalitarnemu rządowi tzw. Szwecji, a drugi nie podlegający władzy państwowej. Szkoda, że ten drugi naród, który ma duże szansę na stworzenie społeczeństwa libertariańskiego, wywodzi się z tradycji totalitarnego Islamu, gdyż oznacza to, że tę szansę całkowicie zmarnuje, zastepując jeden totalitaryzm drugim.
ponad 1 rok temu / aaa
 
"Bezpaństwowiec" to jaka norodowośc?
ponad 1 rok temu / JG
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.