DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Berlin: w ramach „eksperymentu” oddano nastolatków pod opiekę pedofilów

Berlin: w ramach „eksperymentu” oddano nastolatków pod opiekę pedofilów
fot.surfkid74/sxc.hu

W latach 70. w ramach wychowawczego „eksperymentu” władze Berlina umieściły nastolatków pod opieką pedofilów. Wynika tak z najnowszej ekspertyzy, o której obszernie informuje „Die Welt”.

 

Berliński senat przekazał przynajmniej trzech nastolatków pod opiekę pedofilów, którzy byli już skazani za wykorzystywanie seksualne dzieci. Nie była to żadna pomyłka, a część „eksperymentu” wychowawczego.

 

„Die Welt” informuje o ekspertyzie z 1988 roku sporządzonej przez seksuologa Helmuta Kentlera. Mężczyźnie zlecono wcześniej sprawdzenie, czy homoseksualiści nadają się na rodziców zastępczych. Przy okazji Kentler przekonał władze miejskie, że można umieszczać dzieci pod opieką pedofilów. Seksuolog wyjaśnia w ekspertyzie, że pozyskał dla swojego projektu odpowiedzialną urzędniczkę, a następnie szybko znalazł trzech chłopców w wieku od 15 do 17 lat, którzy zgodzili się zostać oddani pod opiekę pedofilów zatrudnionych w Berlinie jako dozorcy.

 

Wykorzystywanie seksualne nastolatków przez pedofilów było z góry założoną częścią projektu. „Było dla mnie jasne, że trzej mężczyźni robią tak wiele dla ‘swoich chłopaków’ przede wszystkim dlatego, że utrzymują z nimi relację seksualną” – pisał Kentler.

 

„Die Welt” dodaje, że sprawa ta nie była jedynym takim ekscesem berlińskiego senatu. Część urzędu odpowiadająca za młodzież jeszcze w 1991 roku pomagała środowiskom dążącym do „emancypacji gejów, lesbijek i pedofilów” nawiązywać kontakty z organizacjami z całych Niemiec, zajmującymi się taką właśnie „problematyką”. Nie wiadomo, jak długo trwało to wsparcie oraz czy miało również charakter finansowy.

 

 

Źródło: „Die Welt”

pach

 


DATA: 2015-06-05 11:51
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Bulwersujace. Dajcie mi link bezposrednio do zrodlowego artykuly w Welt. Zbyt lakonicznie to tu opisaliscie, a temat nadaje sie na wiekszy artykuł.
ponad 5 lat temu / q
 
Mam wrażenie, że Bóg wysłał niemców jako ofiarę działalności diabła, to jak jest straszne, niemcy są źródłem wszelkiego zła. Komunizm, nazizm, socjalizm, ludobójstwo, protestantyzm, homofilia, pedofilia, wszystko zaczyna się u niemców. Czemu Bóg skazał tych ludzi na takie zło.
ponad 5 lat temu / jvjbvebvuer
 
A może w ramach eksperymentu Niemcy wpuszczą lisa do kurnika , aby pilnował kur.
ponad 5 lat temu / cynik
 
Pozwolę sobie tu na parafrazę:"Takie są Niemcy, jakie ich młodzieży chowanie?.
ponad 5 lat temu / blanka
 
Jak ktoś tu niedawno trafnie zauważył: "Niemcy to ulubieńcy diabła". Eksperymenty których nie powstydziłby się dr. Mengele. I to jeszcze pod płaszczykiem badań naukowych i z błogosławieństwem państwa. Karny naród niemiecki zgodzi się na wszystko: gdy jest rozkaz to zabijają Żydów, gdy rozkaz się zmienia to ich kochają. A w II WŚ to Niemcy służyli w orkiestrach wojskowych albo na kolei.
ponad 5 lat temu / Leaf427
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.