DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


To pytanie nie do mnie, lecz do autora artykułu. A dlaczego w twoich wpisach nigdy nie ma rzeczowych informacji?
ponad 2 lata temu / do ollek
 
@do ollek "Rzeczowych informacjach". Dobre. Dlaczego nie ma tychże informacji w artykule?
ponad 2 lata temu / ollek
 
Chcieli imigrantów to mają nie ma opcji aby się zintegrowali. Niemcom życzymy powodzenia ????????????????????
ponad 2 lata temu / Źołnierz
 
Nie, nie robimy tego samego, bo my wyciągamy logiczne wnioski oparte na rzeczowych informacjach, choćby na statystykach profilu przestępców. A ty wyssane z palca katofobiczne oszczercze mniemania o katolikach uroiłeś sobie wbrew jakimkolwiek faktom.
ponad 2 lata temu / do ollek
 
@do ollek Skoro robicie to samo, nie miejcie pretensji, co do tych Hiduistów, tak jak wspomniałem, znam istotę hinduizmu, znam mentalność jego wyznawców, więc mogę się o nich wypowiadać (w kontekście ataku), poza tym, w mediach nie podano żadnych konkretów, więc opieram się na tym, co jest napisane.
ponad 2 lata temu / ollek
 
A więc twierdzisz że "oskarżać jest łatwo". Piszesz tak na podstawie własnej praktyki, bo na oskarżaniu znasz się przecież jak mało kto, np. bezpodstawnie oskarżając zaatakowanych katolików w Indiach o to że sprowokowali atak. Jesteś mistrzuniem hipokryzji. Ale to dobrze, bo twój przypadek jest świetną przestrogą, do jakiej degeneracji moralnej prowadzi fanatyczna walka z katolicyzmem.
ponad 2 lata temu / do ollek
 
@ymrt Skoro nie ma jednoznacznych informacji, że to imigranci, równie dobrze mogli być to Niemcy, turyści z innych krajów, na przykład z sąsiedniej Holandii, Francji. Oskarżać jest łatwo
ponad 2 lata temu / ollek
 
Mysle , ze po m/cu , jak juz wszystkie media opublikuja te wydarzenia , to policja w uzgodnieniu z goru, w imie poprawnosci politycznej poda wlasciwy komunikat ,jak to najzcy z afryki kulturowo ubogacali niemki. Oni przeciez sie integruja z europejkami, tworzac multi kulti,realizujac wizje filantropa Sorosa. Bogu dzieki, ze nad naszym krajem czuwa Opatrznosc.
ponad 2 lata temu / Igor
 
niemki powinny być ubogacane kulturowo bo ta ich kultura jest bardzo widoczna na obliczu a,makreli to babo-chłopy
ponad 2 lata temu / paweł
 
Strefa bezpieczenstwa kobiet??? Co sie dzieje. Masakra
ponad 2 lata temu / OMG....
 
@ollek na jakim ty świecie żyjesz?! Nigdzie nie jest napisane, że to imigranci, ale ukrywanie tożsamości imigrantó w przypadku przestępstw jest standardowym postępowaniem. By nie stygmatyzować, wzbudzać islamofobii itp. brednie.
ponad 2 lata temu / ymrt
 
@iskierka A gdzie jest napisane, że to imigranci? Ma Pan/i jakieś niepublikowane informacje??
ponad 2 lata temu / ollek
 
Nie podano kim byli sprawcy ataków i gwałtów. Ale za to podają na okrągło w radiu co pół godziny , że to w Polsce są kobiety dyskryminowane, że brak zasad demokracji ! Czyli wnioskuję, że polskie kobiety chcą ubogacenia...? Kobiety, dziewczyny Polki , napiszcie coś na ten temat !
ponad 2 lata temu / Predator
 
?
ponad 2 lata temu / Leo
 
Niemcy tak jak przystało na wzorową demokrację i brak cenzury to oficjalnie zrobią wszystko,aby tylko ukryć kryminalne i patologiczne występki ich ukochanych gości i nie robić rozgłosu medialnego.A od spodu gnije i wieje niewyobrażalną patologią.
ponad 2 lata temu / NiemieckiOrdnung
 
Seksualizacja życia i imprez przynosi swoje OWOCE. DLACZEGO się dziwicie. Jest Wolność. Tylko dlaczego koszty tej wolności - te finansowe mają ponosić wszyscy. Jak ktoś szuka mocnych wrażeń i przeżyć to najlepiej w nocy i na ulicy. Atrakcyjność zdarzeń zwiększa możliwość intymnych spotkań z migrantami.
ponad 2 lata temu / iskierka
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.