DZIŚ JEST:   13   SIERPNIA   2020 r.

NMP Kalwaryjskiej
IV Objawienie w Fatimie
Św. Hipolita, męczennika
Św. Jana Berchmansa
 
 
 
 

Berlin: otworzono pierwszy ośrodek dla homo-imigrantów. Niemcy mają za mało problemów?

Berlin: otworzono pierwszy ośrodek dla homo-imigrantów. Niemcy mają za mało problemów?
fot.PHOTOPQR/VOIX DU NORD/FORUM

Niemieckie władze otworzyły we wtorek pierwsze większe schronisko dla homoseksualnych imigrantów. Jest w nim miejsce dla około 120 osób. Podobny ośrodek powstał na początku tego roku w Norymbergii. Tam jednak schronienie znalazło tylko osiem osób.


Przemawiając na konferencji prasowej w poniedziałek 22 lutego br. Marcel de Groot, który jest szefem centrum doradczego Schwulenberatung All powiedział, że berliński ośrodek – dzieło jego organizacji – przyjmie homoseksualistów, lesbijki i transseksualnych imigrantów. – Wielu homoseksualnych azylantów pochodzi z krajów, gdzie ich orientacja seksualna jest uważane za przestępstwo – mówił de Groot. Dodał, że nawet w Niemczech azylanci o skłonnościach homoseksualnych doświadczają „dyskryminacji, przemocy słownej i fizycznej” ze strony innych uchodźców i pracowników ochrony.


 - Krążą opowieści o przemocy w schroniskach w Berlinie, które są często zatłoczone i nie oferują ani trochę prywatności. A ci ludzie muszą żyć bez strachu, przemocy czy dyskryminacji – wyjaśniał.

Mniejsze centrum z miejscem dla ośmiu homoseksualnych uchodźców otwarto 1 lutego w południowej części Norymbergi.


Jeden z inicjatorów berlińskiego projektu, Stephan Jaekel przekonywał, że wielu azylantów homoseksualnych nie zgłasza policji przypadków „mowy nienawiści” i ataków fizycznych, których doświadczają w schroniskach, obawiając się, że będzie to mieć negatywny wpływ na postępowanie azylowe. - Strach jest nie do zniesienia. Wiem, bo byłem tam – stwierdził Mahmoud Hassino, syryjski dziennikarz i działacz na rzecz praw sodomitów, który obecnie pracuje dla centrum doradczego Groota.


Stowarzyszenie gejów i lesbijek z Berlina i Brandenburgii donosi, że otrzymało 95 doniesień o napadach na homoseksualnych imigrantów w stolicy i okolicach Brandenburgii w okresie od sierpnia do grudnia ubiegłego roku. Homoseksualne organizacje szacują, że w Niemczech jest około 3 do 3,5 tys. homo- i –transseksualnych imigrantów.

 


Źródło: AFP, thelocal.de, AS. DATA: 2016-02-24 08:13
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Na rzecz sorry czego???? Obrony sodomitów????? Róbmy szybko plexit zanim zalegalizują nam unijnie pedofilie, sodoie. Jak tak dalej pójdzie to w kolejce czeka nekrofilia i inne filie. Będą sie od nas za chwie doagac zmian w nasze prawie argumentując zwierzchność prawa unijnego nad krajowym. Jesli dochdzi do takich jaj ze obronca sodmitow staje sie ekspertem rządowym tzn ze unia juz upadla tylko nie zostalo to gloszone.. jeszcze nie
ponad 4 lata temu / nazit
 
Dokładnie tak, Ar. Zdaniem niektórych kpiarzy, chrześcijanie nie potrzebują osobnego ośrodka. Wystarczy modlitwa w ich intencji.
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
Rozumiem, ze o osobnym osrodku dla imigrantow-chrzescijan cicho-sza?
ponad 4 lata temu / Ar
 
A ci, którzy wolą kozy? Też będzie osobny ośrodek? Potem już pójdzie łatwo; ośrodek dla imigrantów wierzących w ufo, ośrodek dla nie myjących zębów po kolacji, tylko "normalność" jest uważana za coś nienormalnego...
ponad 4 lata temu / junta juje
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.