DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Berlin: homomiędzynarodówka czuwa i docenia aktywistów LGBT w Białymstoku

Berlin: homomiędzynarodówka czuwa i docenia aktywistów LGBT w Białymstoku
Fot. Facebook.com/Die Linke

Podczas manifestacji homoseksualistów w Berlinie, uczestnicy „solidaryzowali się” z aktywistami LGBT, którzy brali udział w tęczowym marszu w Białymstoku. „New York, Berlin lub Białystok. Wasza odwaga jest zaraźliwa” – napisano na jednym z transparentów.

 

W stolicy Niemiec odbyła się kolejna manifestacja homoseksualistów i zwolenników ideologii LGBT. Wśród kilkutysięcznego tłumu odnaleźć można było transparenty poparcia dla polskich aktywistów LGBT, którzy wzięli udział w tęczowym marszu w Białymstoku. Uczestnicy parady w Berlinie mieli ze sobą transparenty z napisami: „solidarność z osobami LGBT w Polsce”. Tęczowi aktywiście nieśli również sprofanowany wizerunek Matki Bożej Częstochowskiej w tęczowej aureoli. Niemiecki działacz LGBT, który niósł banner ze sprofanowanym wizerunkiem Pani Jasnogórskiej twierdził, że niesie go „w hołdzie Elżbiecie Podleśnej”.

 

„Nie możemy milczeć, gdy w Polsce nacjonaliści atakują osoby o innej orientacji seksualnej. To karygodne zachowanie, nie do zaakceptowania we wspólnej Europie” – komentują przedstawiciele niemieckiej, lewicowej partii Die Linke. W podobnym tonie wypowiadał się sekretarz stanu niemieckiego MSZ Michael Roth. Podkreślał, że sam jest homoseksualistą.

 

„Protestujemy i rozmawiamy o tym (z Polską – przyp. red.) bardzo poważnie. Poruszam ten temat w każdej rozmowie z moim polskim odpowiednikiem. Dla niektórych (w Polsce – przyp. red.) jestem chodzącą prowokacją. Każdy wie, że jestem gejem” – mówił w rozmowie z Die Welt. Sekretarz stanu powiedział również, że zmiany w polskim społeczeństwie, które było rządzone przez „staroświecką, autorystarną i strasznie kołtuńską” komunistyczną dyktaturę, będą przychodziły z czasem.

 

„Deutsche Welle” informuje, że w tęczowej manifestacji w Berlinie maszerowali również przedstawiciele polskich grup LGBT. Wśród nich były osoby związane z homoseksualną Federacją Bears of Poland, a także działacze Tęczowego Opola.

 

 

Źródło: Deutche Welle

WMa

 


DATA: 2019-07-28 17:25
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Rodacy, ci co tak dużo krzyczą to tak naprawdę maja najwięcej za uszami i to jest potwierdzone nawet psychologiczne.
11 miesięcy temu / Europa
 
Międzynarodówka zboczeńców i lewaków, chcąca zniszczyć naszą cywilizację. Komunizm kulturowy.
11 miesięcy temu / Zbigniew
 
@Jurek jestem za. Pomódlmy się do Ducha Świętego żeby natchnął odpowiednią osobę... Trwajmy na modlitwie, różaniec jest potężną bronią i ja doświadczyłam tego w moim życiu...
11 miesięcy temu / Polka
 
Naprawde nie potrzeba ciagle patrzec w strone Niemiec. Prosze sobie zerknac do internetu jakie piekne teczowe logo i program przygotowali nasi rodzimi jezuici na Ignacjanskie Dni Mlodziezy 2019. Beda mieszac w glowach mlodziezy gimnazjalnej i licealistom przez kilka dni do 1 sierpnia. A w programie, nie absolutnie nic o Powstaniu Warszawskim, ale wszelkie "wielbienia", warsztaty ze sztuk walki, makijazu i robienia drinkow. Koniecznie prosze obejrzec logo. I co na to nasi biskupi? Bo ja juz od dawna widze w KK albo totalna anarchie, albo schizofrenie.
11 miesięcy temu / Krakowianka
 
z objawień Teresy Neumann: "Błogosławieństwo Moje dam Słowianom, a Słowianie, choć wielu z nich dzisiaj błądzi, lepiej je przyjmą i obfitszy przyniosą owoc. Będą prawdziwym ludem Moim, ludem Słowa Przedwiecznego i pojmą naukę Moją, i staną się posłusznymi. Nie ci bowiem są wybrani, którzy sami się wybierają, lecz ci, którzy na wołanie Boga wstaną. Nie będą daremne łzy pokuty i modlitwy, a wierność wytrwania nie będzie bez błogosławieństwa i nagrody. Zdejmie niewolnica kajdany swoje i stanie się jako królowa. Wstawią się za nią łzy, które Matka Moja pod Krzyżem przelała, a naród, który Ją czci, nie będzie między narodami ostatni."
11 miesięcy temu / Polka
 
Żal mi tych ludzi. Trzeba się za nich modlić, bo oni próbują walczyć z Bogiem. WALCZYĆ z BOGIEM jak kiedyś Lucyfer i wiadomo, co się z nim stanie. Jeśli Ci ludzie się nie opamiętają, to skończą tak samo : ?Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: "Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom!? Mt 25,41
11 miesięcy temu / J 3,16
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.