DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Berlin: dzieci imigrantów zgwałciły 10-latka. To nie pierwszy taki przypadek!

Berlin: dzieci imigrantów zgwałciły 10-latka. To nie pierwszy taki przypadek!
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com
#GWAŁT    #IMIGRANCI    #BERLIN    #NIEMCY    #DZIECI    #SZKOŁA    #ŚRODOISKO    #PROBLEM    #TRAGEDIA    #NAUCZYCIELE

Niespotykane wydarzenia w Berlinie. Na szkolnej wycieczce 10-letni Afgańczyk zgwałcił swojego rówieśnika z Niemiec. Podczas dokonywania gwałtu ofiarę przytrzymywało dwóch 11-letnich kolegów napastnika, drugi Afgańczyk i Syryjczyk.

 

Do gwałtu doszło podczas wycieczki szkolnej zorganizowanej dla dzieci z Berlina do zamku Kröchlendorff. Kilkoro imigranckich dzieci przez cały dzień trwania wycieczki groziło swojemu 10-letniemu koledze gwałtem. Chłopiec nie powiadomił o tym nauczycieli, co okazało się fatalnym błędem. Wieczorem dwóch 11-latków, Afgańczyk i Syryjczyk, schwytało go i przytrzymywało, podczas gdy jego klasowy kolega, 10-letni Afgańczyk, dokonał gwałtu. Wszystko obserwowało jeszcze dwóch uczniów (nie podano, czyli chodzi o Niemców, czy o imigrantów).

 

Przestępstwo zostało zgłoszone dopiero w kolejnym tygodniu przez kolegę zgwałconego chłopca. Jak podaje „Bild”, wszystko działo się w środowisku szkolnym, które znane jest z częstych aktów przemocy. „Nawet uczniowie pierwszych klas nie mają szacunku dla nauczycieli, wypowiadają się skrajnie ordynarnie. Co siódme dziecko chodzi do szkoły nieregularnie” - podaje „Bild”.

 

Troje sprawców zostało wydalonych ze szkoły, a ofiara gwałtu będzie teraz chodzić do innej placówki. Jak przyznaje nauczycielka klasy, do której chodzili obaj 10-latkowie, Afgańczyk od dłuższego czasu zachowywał się bardzo agresywnie.

 

To nie pierwszy raz, gdy w berlińskich szkołach dochodzi do bardzo brutalnych ekscesów z udziałem imigranckich dzieci. Zdarzają się przypadki zachowań skrajnie antysemickich. Islamscy uczniowie oglądają też często filmy prezentujące egzekucje dokonywane przez ISIS. Straszą nauczycieli, że zrobią im to samo. O sprawie mówią głośno tylko nieliczni nauczyciele, bojąc się o swoją pracę.

 

Źródło: bild.de

Pach

 


DATA: 2018-09-06 15:40
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Indianie z Indii są w tym jeszcze lepsi. Najlepsi są jednak Pakistańczycy których ściąga tu patriotyczny PiS rodem z UW i chytrzy "przedsiębiorcy". Będzie się działo.
ponad 2 lata temu / pc
 
O tak, w masowości zboczeń i innych "przyjemnościach" jak to nazywasz, w tym w gwałtach pedofilnych, na szczęście nie dorastamy wam do pięt :)
ponad 2 lata temu / do LMB
 
Berlin to taki Radom Niemiec. Nikt normalny nie mieszka w nim z wyboru, a głównie dlatego, że nie ma wykształcenia. W prawdziwych Niemczech jest przyjemnie. Polska nie dorasta temu krajowi do pięt.
ponad 2 lata temu / LMB
 
po pierwsze - czy ten Afgańczyk na pewno ma 10 lat??? jak sięgam pamięcią, to w tym wieku ani ja, ani żaden z moich kolegów jeszcze nie 'mógł'... po drugie - teraz nie mówi się 'zgwałcił', tylko 'ubogacił kulturowo'...
ponad 2 lata temu / chordad
 
Cyt."Chłopiec nie powiadomił o tym nauczycieli, co okazało się fatalnym błędem." Pewnie sie bal ze zrobia z niego nietolerancyjnego rasiste obdzierajacego z godnosci afganskiego 10-letniego dziadka reciste.
ponad 2 lata temu / Nick
 
Masakra ale czyż nie tego chce Angela dla Niemiec i pozostałych członków UE?
ponad 2 lata temu / Adam
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.