DZIŚ JEST:   23   MARCA   2019 r.

Św. Tyburcjusza z Mongrovejo
Św. Józefa Oriola
 
 
 
 

Belgijscy handlarze śmiercią uderzają w niepełnosprawnych i ich rodziny! Przerażająca historia

Belgijscy handlarze śmiercią uderzają w niepełnosprawnych i ich rodziny! Przerażająca historia
fot.soopahtoe/sxc.hu

Bezprawne używanie zdjęć ciężko chorych dzieci do promocji aborcji - to metoda do jakiej uciekają się belgijscy zwolennicy zabijania nienarodzonych oraz eutanazji na nieletnich. O tym okrutnym procederze poinformował portal Salon Beige.

 

Natalia Weaver jest mamą małej dziewczynki dotkniętej rzadkim zespołem Retta - neurologicznym zaburzeniem rozwoju, prowadzącym do głębokiej niesprawności ruchowej. Jest troskliwą i zaangażowaną matką, która każdego dnia opiekuje się małą Sophie.

 

Pewnego dnia jednak kobieta z wielkim zaskoczeniem odkryła, że zdjęcia jej chorej córeczki zostały zamieszczone na Twitterze przez promotorów aborcji. Sprawa wstrząsnęła nią tym bardziej, że nikt wcześniej nie zapytał jej o zgodę. Kobieta postanowiła zareagować natychmiastowo.

 

Natalia podjęła walkę. Poinformowała o całej sprawie na Twitterze i zdecydowała się nagłośnić ją z pomocą znajomych. Zmobilizowała użytkowników portalu do poparcia jej żądania usunięcia zdjęć. Twitter na początku nie podejmował żadnych działań, a jego przedstawiciele utrzymywali, iż wszystko jest w porządku, ponieważ publikacja zdjęcia nie narusza regulaminu. Po pewnym czasie jednak konta użytkowników, którzy bezprawnie zamieścili fotografie, zniknęły z portalu.

 

Wydarzenie opisane przez portal Salon Beige wstrząsnęło internautami, głównie w Belgii. Ukazało bowiem metody działania aktywistów proaborcyjnych, gotowych posunąć się do wszystkiego, włącznie z lekceważeniem praw chorych i cierpiących, byle tylko promować swój wyjątkowo obrzydliwy oraz odrażający biznes.

 

FLC


DATA: 2018-02-18 22:52
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Szatanska sila jest nie doceniona, I wsysa wszystkich , lacznie z tym co niby wierza w Boga, ale Nim nie zyja.klasyczny przyklad powyzej,jak ludzie "wiary" sluza szatanowi
ponad 1 rok temu / Gabusia
 
Straszne
ponad 1 rok temu / Wierna
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.