DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

„Będziemy bronić rodziny i tradycji”. Konwencja PiS w Bydgoszczy

„Będziemy bronić rodziny i tradycji”. Konwencja PiS w Bydgoszczy
fot. Adam Chelstowski/FORUM

- Musimy się bronić przed atakami na Kościół – powiedział prezes PiS, Jarosław Kaczyński podczas konwencji w Bydgoszczy. Zapowiedział też obronę rodziny rozumianej jako związku kobiety i mężczyzny oraz dzieci.

 

- Musimy obronić możliwość ochrony naszych wartości, wszystkiego, co stanowi o naszej tradycji, o polskości, to jest dziś atakowane; spójrzmy na atak na Kościół, przed tym trzeba się obronić, Polska musi pozostać Polską a Polacy - Polakami - powiedział lider PiS.

 

Jarosław Kaczyński zapowiedział także obronę rodziny. – Żeby pary homoseksualne nie mogły też eksperymentować dziećmi tzn. ich adoptować, żeby dzieci nie były przedmiotem eksperymentów, które są w interesie bardzo niewielkiej mniejszości, ale nie są przede wszystkim w interesie dzieci i nie są w interesie przyszłości naszego narodu, a dzieci to przyszłość – podkreślał.

 

Nawiązał też wprost do szkół, w których demoralizowane są dzieci. Lider PiS mówił o tym, że nie może być zgody na seksualizowanie dzieci „niemal do kołyski”.

 

Kaczyński odniósł się też do kwesti unijnej waluty. – Złotówka jest dzisiaj zagrożona. Nasi konkurenci wyraźnie powiedzieli ustami Grzegorza Schetyny, że będą dążyli do wprowadzenia euro – powiedział, wskazując na negatywne skutki takiej decyzji.

 

 

Źródło: polsatnews.pl

ged


DATA: 2019-05-11 16:28
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Brońcie Polski przed ROSZCZENIAMI żydowskimi . W temacie Kościoła to jako politycy NIE SPRAWILIŚCIE NIC aby PRAWO POLSKIE chroniło Kościół. Teraz Naród zrobi KONWIWENCJĘ i was podsumuje. Prezes Kurski wam nie pomoże a nawet zaszkodzi za wazeliniarstwo i promocję zgorszeń.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Ciekawe jaki ksiadz udziela rozgrzeszenia notorycznemu klamcy, ktory zawsze na koniec obiecuje poprawe a i tak kolejnego dnia te same klamstwa opowiada i tak do znudzenia. To tak jakby lekarz aborter przyszedl do spowiedzi ... i mowi - wie ksiadz taka praca.
ponad 1 rok temu / Hetman
 
Teraz tylko patrzeć, jak PO z Wiosną zaczną tworzyć bojówki, które na wzór tych z Niemiec hitlerowskich które pisały "achtung Jude" będą rozlepiać i malować antykatolickie treści i profanować kościoły
ponad 1 rok temu / katolik
 
Ja wam obiecywaczom z PiS już nie wierzę. Wg mnie, zmarnowaliście te prawie 4 lata w naprawie Polski.
ponad 1 rok temu / fensys
 
Tak. To co dzieje się w szkołach i będzie jesienią to pochodna konwencji stambulskiej. Jak można jednocześnie bronić rodziny i tradycji wraz z tolerowaniem konwencji która rodzinę uważa za źródło patologii?! Panie Prezesie?
ponad 1 rok temu / Rok
 
Po owocach ich poznamy. Jak do tej pory dobrych owoców brak.
ponad 1 rok temu / Michał
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.