DZIŚ JEST:   08   LIPCA   2020 r.

Św. Jana z Dukli
Św. Kiliana, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Uważam, ze aparat państwowy posiada wiele mozliwosci ścigania przestępców w każdej dziedzinie zycia. Nie ma sensu uprzywilejowania jednej nacji wzgledem innej poniewaz taka sytuacja pogłębia nienawisc i agresje jednych wobec drugich. Tworzenie dodatkowych aktów prawnych nie bedzie sprzyjało normowaniu stosunków międzyludzkich.
6 miesięcy temu / Solidarna
 
u mnie w danii zniszczyli cmentarz zydowski, ciekawe czy bedzie reakcja, bo to przecież nie polska.
7 miesięcy temu / randers
 
Martwi mnie sztucznie rozdmuchany ?problem? antysemityzmu. Nic takiego nie istnieje!!! Niech narod zydowski wreszcie sie obudzi i przestanie klamac. Odwoluje wszystkich panstwa do ksiazek polskiej historyk dr Ewy Kurek. Wszystkie jej publijacje naukowe poparte sa dowodami pochodzacymi od swiatkow- zydow, ktorzy byli zywymi uczestnikami opisywanych zdarzen. Oni autorytatywnie stwierdzili ze tylko Polacy ratowali im zycie. Zaden inny narod nie poswiecal swojego zycia za Zydow. Poza tym sa dowdy w formie pisemnej /osobiste notatki i nakazy do dowodcow niemieckich, pozostawione przez Hitlera, ktore mowia ze Niemcy dlatego napadli na Polske aby unicestwic narod polski. Hitler powiedzial, ze Polacy sa b. madrym i zdolnym narodem dlatego musza zginac bo inaczej nie zdobedziemy Polski. Takie sa fakty.
9 miesięcy temu / Solidarna
 
Kiedyś w Ameryce Północnej przysięgało się na Biblię - czy niedługo będzie przysięgać się na Torę? :P
11 miesięcy temu / J3rzU
 
Trump przyznał się do własnego rasizmu. Administracja Trumpa jest rasistowska. Zamienili się w hitlerowców czy pokazali prawdziwą twarz?
11 miesięcy temu / krytyk
 
Gowin zapytany o repolonizację mediów w jednym z ostatnich wywiadów, odparł iż : "nie będzie repolonizacji, bo w UE kapitału nie można dzielić według narodowości". Gowin "zapomniał" o narodowości żydowskiej? A może pod rządami ambasad USA już obowiązuje podział na żydów i gojów?
11 miesięcy temu / nssu
 
Do wzrostu tzw. "antysemityzmu" przyczyniają sie głównie sami semici, a szczególnie ich odłam zwany "żydami aszkenazyjskimi" - czyli osoby udające zydów - w istocie potomkowie tureckich plemion chazarskich. Prawdziwi zydzi to żydzi sefardyjscy.
11 miesięcy temu / Hanys
 
To w pierwszej kolejności będą musieli urzędnicy Białego Domu poważnie porozmawiać z władzami Niemiec i Francji
11 miesięcy temu / west
 
Nie trzeba wierzyć w Trumpa ani innego człowieka, ale tylko w Boga. Ludzie popełniają błędy i nawet świeci je popełnili. Dawid, Salomon, Mojzesz czy inni też mieli swoje wady. Pan Trump pewnie chce być jak Cyrus, wielki przyjaciel zydowskiego narodu. Co ciekawe amerykańska diaspora jest podzielona. Republikanie są wdzięczni, a Demokraci, finansjera, celebryci nienawidzą Trumpa. Dla Polaków jest przychylne. A poza tym kto powiedział, że będzie łatwo? Kto obiecywał wam raj na ziemi. Jezus powiedział, że "będą was przesladowac". Nie bójmy się zatem, bo ciało mozna zabic, ale ducha nie. Czy to będzie szaleniec że wschodu, czy zachodu czad pokaże.
11 miesięcy temu / Second
 
Panie Second. Trump BYŁ Ewangelikiem co jest tożsame z heretykiem. Pod wpływem zięcia J. Kuschnera i jego żony prywatnie córki Ivanki przeszedł na judaizm sekty Chabad-Luwabicz. Proszę sobie poszukać w necie. To nie boli.
11 miesięcy temu / szkielet
 
@ Panda Czy wszyscy w Polsce mówią mądre rzeczy? Czy utożsamiany się z Nergalem, który jest lubiany przez wielu metalowców na całym świecie.
11 miesięcy temu / Second
 
No to czego czepiają się Polski i szkalują nas, żesmy zmlekiem wyssali antysemityzm?
11 miesięcy temu / panda
 
@Szkielet Pan Trump jest Ewangelikiem, tak samo jak wiceprezydent Pence. Przeczytajcie w końcu Pismo Święte. Np Ezechiela 38. Czy to jest tekst o terazniejszosci czy nie?
11 miesięcy temu / Second
 
Jaskółki ćwierkają, że prezydent Trump dwa lata temu przeszedł na judaizm w wydaniu Chabad-Lubawicz. To by wiele wyjaśniało.
11 miesięcy temu / szkielet
 
?Będzie się działo?!? Już się nie możecie doczekać.
11 miesięcy temu / jsch
 
czy wolno będzie pisać o ustawie 447 ?!
11 miesięcy temu / retorycznie
 
@fensys :D Właściwie to wystarczą rozszerzenia do 1,2,4,5,6,8,13,14,15 poprawek konstytucji o ,,wszystkie ludzie są równe, ale niektóre są równiejsze,,
11 miesięcy temu / szpulas11
 
W Polsce powinno się natychmiast wprowadzić penalizacje za antypolonizm i antykatolicyzm i zlikwidować penalizacje za tzw antysemityzm, bo jest to broń nadużywana przez Żydów w celu cenzurowania prawdy o nich samych.
11 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Dalej nie rozumiecie, że są chrześcijanie, którzy chcą żyć według Pisma Świętego. A Biblia jest precyzyjna i daje nam wskazówki dotyczące czasów końca. Amerykańscy protestanci obserwują świat i łącza znaki czasów z Biblia. Przy okazji Żydzi są częścią proroctw Daniela, Ezechiela, Zachariasza, Amosa itd. Jezus Chrystus wypełnił Stary Testament, ale też powiedział że wszystkie proroctwa musza się wypełnić. A proroctwa Np. Daniela odnoszą się do naszych czasów. P
11 miesięcy temu / Second
 
No i mamy "Folwark zwierzęcy" w pełnym działaniu.
11 miesięcy temu / fensys
 
To jak to jest ? z Praw Człowieka wynika , że wszyscy są RÓWNI i maja takie same prawa. A tu dowiadujemy się, że są równiejsi , ważniejsi, mądrzejsi, bardziej cierpiący i prześladowani. A ludzie dzielą się na Żydów i resztę - gojów ? To jest dopiero dyskryminacja , terror prawny i "kulturalne" upadlanie innych > gorszych. Ciekawe ile kosztuje taka "złota karta praw" dla Żydów u polityków amerykańskich ?>
11 miesięcy temu / iskierka
 
Czyli ustanowienie jedynej na świecie uprzywilejowanej i bezkarnej kasty.
11 miesięcy temu / agatgr1
 
J=ednym słowem jest na smyczy?
11 miesięcy temu / ??
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.