DZIŚ JEST:   03   KWIETNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Ryszarda, biskupa
Św. Sykstusa, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Pan Jezus doradził by DOBROWOLNIE przyjąć męczeństwo: "Jeśli kto chce iść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech co dnia bierze krzyż swój i niech Mnie naśladuje!" Łk9,23. Dotyczy to wszystkich chrześcijan.
ponad 1 rok temu / do JESTEM
 
Łatwo jest doradzać biskupowi żeby został I oddal się męczeństwu.. A CO PISZĄCY W TEN SPOSÓB UCZYNIĄ DEZELI PRZYJDZIE IM BRONIC WŁASNYM ŻYCIEM KATOLICKIEJ WIARY?
ponad 1 rok temu / JESTEM
 
Ciekawe, czy to nie wielki święty na wzór ŚW. Katarzyny i Brygidy.
ponad 1 rok temu / Filip
 
Arcybiskupie Vigano niechaj Maryja Niepokalanie Poczeta okryje Cie swoim plaszczem a Sw.Michal Archaniol postawi ognisty miecz miedzy Toba a Twoimi wrogami.
ponad 1 rok temu / Nick
 
Nie dziwię się biskupowi że ucieka z Włoch. We Włoszech i w Watykanie jest więcej masonów niż on ma włosów na głowie. Masoneria również na w tym swój udział.
ponad 1 rok temu / Tradi
 
Należy dopytać dlaczego jeśli istnieje realne zagrożenie bezpieczeństwa ze strony >przestępcówwierze< tylko kompani diabła. Dlatego pouczenie , aby powiadomić >kościół< - biskupów, którzy sa także współwinni w tej sytuacji jest nie Logiczne i nie Mądre. Pokazało to doświadczenie. Jak uczy K.K. Pismo św. odczytuje się w całości - a nie fragmentarycznie. Po to jest katecheza Kościoła - o zgorszeniu i relacji do tych, którzy NIE CHCĄ PRZYJĄĆ UPOMNIENIA i sie nawrócić czyniąc ZADOŚUCZYNIENIE. To poganie i okultyści służący demonowi. A gdzie podziała sie ANATEMA i inne środki służące ku OTRZEŹWIENIU na ziemi i wyzwalające BOJAŹŃ BOŻĄ. Lepiej tu niż w piekle. Przecież CI, którzy tego nie uczą zaciągają na siebie GRZECH ZANIEDBANIA i współwiny.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Niestety zgadzam się z "ma" że abp. popełnia błąd próbując się ukrywać i wyjeżdżając w nieznane miejsce. Może po prostu "zninąć" i już się nie pojawić a ludzie którzy by tego chcieli mogliby wtedy z bezdennym cynizmem oświadczyć że wybrał drogę kontemplacji i odsunięcia od świata z własnego wyboru- bla bla bla. I jeszcze wyczarować pisemne, odręczne oświadczenie samego zainteresowanego... Zdecydowanie większe szanse na przetrwanie niewygodny dla establishmentu hierarcha miałby pozostając "na widoku" opinii publicznej. Biorąc pod uwagę nagłośnienie tej sprawy znacznie trudniej byłoby wtedy o "bezudział" osób trzecich. Mam nadzieję że ten nietuzinkowy i godny szacunku człowiek, który odważył się dać świadectwo prawdzie pojawi się wkrótce gdzieś na świecie w możliwie bezpiecznym miejscu i w środowisku zaufanych ludzi dających mu gwarancję bezpieczeństwa.
ponad 1 rok temu / jol
 
Przecież te powiązania są jak w >rodzinie mafijnej< a NIE BOŻEJ. Nic dziwnego , że p. Franciszek zatrudnił na wysokich posadach osoby świeckie czy ateistów. >Świat< przyklaskiwał a wierni K.K. patrzyli z przerażeniem i niedowierzaniem. Ten świat rządzony przez diabła niszczy i ośmiesza tych co dla niego pracowali . Odchodzą w niesławie jako zdrajcy Jezusa Chrystusa. Nic dziwnego, że papieże J.P.II i Benedykt XVI LĘKALI się wprost mówić o Objawieniach M.B. i >filozofowali< głosząc zmodernizowany humanizm. Zaś czynności jakie podejmowali były nikłe wpisujące się w oczekiwania DWORU WATYKAŃSKIEGO i kolegów biskupów. Jak można żyć w zakłamaniu wybierając GRZECH nad Prawdę i Naukę Bożą.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Nie myślałam wcześniej w ten sposób, że trzeba mieć wielką odwagę żeby napisać taki list. Wierzę, że to co abp opisał jest prawdą, bardzo mu dziękuję za troskę o KK i modlę się o jego bezpieczeństwo.
ponad 1 rok temu / Anaja
 
Abp Vigano wie jakie grozi mu niebezpieczeństwo...Szatan jest MORDERCĄ .Obawiam się że LGBT już uruchomiło międzynarodową NAGONKĘ lewackich teologów wolności przeciw abp Vigano że WIZERUNKOWO go zniszczą czyniąc z papa Franczesko ofiarę spisku przeciw papieżowi z miłością tulącego homowynaturzeńców, których jak twierdzi Bóg stworzył...sic! błogosłwi sodomskie związki...KR w Irlandii jest tego dowodem...obecność homowynaturzeńców jest już POwolnym oswajaniem z perwersją potępioną przez Boga...KK już niesakramentalne związki małżeńskie będące życiem w bigamii czy poligami ZATWIERDZIŁ..rodzina monogamiczna została ROZWALONA na rzecz pathworkowego monstrum więc CZAS NA ZATWIERDZENIE PERWERSYJNEGO OBRZYDLIWEGO BLUŹNIERCZEGO ZBOCZENIAniezgodnego z Naturalnym i Fundamentalnym Prawem z woli i postanowienia USTANOWIONEGO przez Boga w Trójcy Jedynego..Antychryst trzeba przyznać osiągnął sukces przez swoich wtnaturzonych psychicznie i duchowo pachołków McCarric.pFranciszek to wie
ponad 1 rok temu / Megi
 
W Polsce już szepta sie o "lawendowej mafii"
ponad 1 rok temu / katolik
 
Mało jest ludzi, którzy boją się Boga i jego sądu. Jeden powód - to niewiara. Jak sie nie wierzy w Boga to czego sie bać. Drugi powód: wierzą, ale ich wiara jest zafałszowana, sekciarska, wypaczona. W tej wierze okaleczonej można grzeszyć bo "Bóg jest większy od naszego grzechu i wszystko na przebaczy". Ono mylą miłosierdzie z pobłażliwością.
ponad 1 rok temu / Kohen
 
"Jakkolwiek ciężkie, gorszące, krzywdzące i wołające o pomstę do Nieba byłyby wykroczenia w zakresie moralności, nie one są największym problemem. Podstawową kwestią jest odkształcanie katolickiego depozytu wiary, katolickiej nieomylnej doktryny (herezje). Jeśli bowiem odkształci się katolicką doktrynę, nie będzie już nawet możliwe osądzenie ludzi i ich wykroczeń na bazie katolickich ortodoksyjnych prawdziwych kryteriów. Sprawy powiązane." Sacerdos Hyacinthus
ponad 1 rok temu / Leaf427 za Sacerdos Hyacinthus
 
Widzisz, nie wszyscy są zakochani na oślep w homosiach, żeby mieli uważać ich za niezdolnych do nienawiści, pobić, morderstw... :)
ponad 1 rok temu / do trooper
 
Polecam: o. Augustyn Pelanowski - Wędrówka Tobiasza ku uzdrowieniu rodziny [2] "Trędowaci", Jacek Schmidt, Opublikowany 7 sie 2018
ponad 1 rok temu / Jagoda
 
To aż tak homosiów się boi ?
ponad 1 rok temu / trooper
 
Jestem przekonany o uczciwości i czystych intencjach JE abp. Vigano. W jego wieku każdy uczciwy człowiek działa "sub specie aeternitatis"...
ponad 1 rok temu / Karol
 
Zaczalem prace w diecezji Newark przed rokiem 2000. Od razu dowiedzialem sie o stylu zycia arcybiskupa McCarrica. To byla tajemnica publiczna. Smieszne sa oswiadczenia hierarchow, ze nie mieli o tym pojecia.
ponad 1 rok temu / Cichy
 
Zmienia numer telefonu... He, he, he... Księże Arcybiskupie... Jakby Ksiądz wyrzucił telefon, komputer i inne udogodnienia, zaszył się gdzieś w Amazonii to może by Księdza nie znaleźli... A tak Ksiądz wykazuje wybitną naiwność. Tu gdzie Ksiądz jest to przynajmniej wszyscy by wiedzieli co się z Księdzem dzieje, a tak to na nagrobku - o ile będzie - napiszą "NN".
ponad 1 rok temu / ma
 
Bogu dzieki, ze sa ksieza ktorzy stawiaja dobro Kosciola Chrystusowego ponad wlasne bezpieczenstwo i wygodne zycie. Szacunek dla Arcybiskupa Vigano.
ponad 1 rok temu / Asia
 
Bogu niech beda dzieki ze te sprawy wyszly na jaw wobec calego swiata, wobec Kosciola katolickiego, wobec historii! Zadam oficjalnego, koscielnego sledztwa w tej sprawie! Z Panem Bogiem
ponad 1 rok temu / Slawomir Tomasz Roch
 
Arcybiskup Vigano postąpił słusznie. Tak jak sam powiedział: "wąd szatana, o którym mówił Paweł VI, przedostaje się do Kościoła już nie przez małe wyłomy, ale przez otwartą otchłań. Diabeł wyrabia nadgodziny. Odwracając od tego wzrok, popełnimy śmiertelny grzech."
ponad 1 rok temu / Tomek
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.