DZIŚ JEST:   23   LIPCA   2018 r.

Św. Brygidy, patronki Europy
 
 
 
 

Beata Szydło żegna się ze stanowiskiem premiera: te dwa lata były dla mnie niezwykłym czasem

Beata Szydło żegna się ze stanowiskiem premiera: te dwa lata były dla mnie niezwykłym czasem
Fot. Lukasz Kobus/Forum

Beata Szydło na ręce Komitetu Politycznego PiS złożyła rezygnację z pełnionej funkcji. Rezygnacja została przyjęta – powiedziała rzecznik Beata Mazurek. Była premier podziękowała na Twitterze za dwa lata „niezwykłego czasu”.

 

„Bardzo dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia, podziękowania, za wszystkie tak dla mnie miłe Państwa wpisy. Te dwa lata były dla mnie niezwykłym czasem, a służba dla Polski i Polaków zaszczytem. Dziękuję” – napisała na Twitterze Beata Szydło.

 

W czwartek rzecznik PiS Beata Mazurek poinformowała, że premier Beata Szydło złożyła swoją dymisję. Komitet polityczny PiS podjął decyzję o tym, że kandydatem na premiera będzie Mateusz Morawiecki.

 

„Komitet polityczny Prawa i Sprawiedliwości ocieniając niezwykle wysoko prawdziwy patriotyzm oraz poczucie odpowiedzialności za Polskę Pani Premier Beaty Szydło, przyjmuje jej rezygnację z funkcji Prezesa Rady Ministrów. Komitet Polityczny podkreśla również potrzebę jej dalszego służenia Polsce na eksponowanym stanowisku rządowym" - napisano w treści Decyzji Komitetu Politycznego PiS.

 

luk


DATA: 2017-12-08 10:51
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jak widzimy stolików gdzie gra się w pokera i >licytuje< jest więcej. Jedni odchodzą drudzy przychodzą. A nam się wmawia, że to służba dla ludzkości. Jaka służba? Chodzi o władzę i pieniądze.Skończył się czas >romansowania< z wyborcami. Czas zacząć zarabiać pieniądze i robić interesy.Nowe-nowoczesne kadry liderów (politycznych i kościelnych) ruszają na podbój Polski. Nie świata bo świat już został zdobyty. Zniewolony nową technologią i NOWĄ ANTYKULTURĄ , nową pseudo religią. Wielu może poczuć , się oszukanych :Dlaczego ? Bo te sukcesy/ PREZENTY od PiS to po to były aby utrzymać pozycję PiS a nie z mądrego i dobrego serca - bo tak wymaga sprawiedliwość społeczna. A tak w szczególe to wyborcy prawicowi nie mają wyboru i nawet jeśli czują się oszukani czy zranieni to w następnych wyborach jeśli chcą zachować prezenty to muszą zagłosować na PiS. To się nazywa pragmatyzm.
7 miesięcy temu / Iskierka
 
Niczym przysłowiowej ślepej kurze ziarno tak trafił się PiSowi naprawdę popularny polityk wśród ludzi i do tego lojalny to oczywiście trzeba było utrącić. Oby się wkrótce nie okazało, że mamy powtórkę z 2007r.
7 miesięcy temu / abc
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.