DZIŚ JEST:   09   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
Św. Teresy Benedykty od Krzyża
Św. Kandydy Marii od Jezusa
 
 
 
 

Beata Szydło: oddanie przewodnictwa komisji ds. rodziny w ręce lewicy było ogromnym błędem

Beata Szydło: oddanie przewodnictwa komisji ds. rodziny w ręce lewicy było ogromnym błędem
Fot: Krystian Maj/FORUM
#RODZINA    #PIS    #SZYDŁO    #OBRONA ŻYCIA    #KOMISJA    #PRO LIFE    #SEJM

- Uważam, że bardzo poważnym błędem jest oddanie komisji ds. rodziny w ręce lewicy – mówiła premier Beata Szydło podczas konferencji „Od tolerancji do despotyzmu. Lewicowy marsz na Polskę” zorganizowanej w Krakowie.

 

- To co zbudowaliśmy w ciągu ostatnich czterech ostatnich lat, ten fundament programu Zjednoczonej Prawicy, który oparł się na rodzinie, to powinno być kontynuowane. Dlatego uważam, że bardzo poważnym błędem jest oddanie komisji ds. rodziny w ręce lewicy – mówiła była premier RP, Beata Szydło.

 

- Ktoś może uważać, że jest to tylko komisja – jedna z wielu, pewnie też nie najbardziej znacząca (…), ale ja uważam, że nie w czasach w których my żyjemy, w tym czasie, w którym w polskim parlamencie znalazła się reprezentacja ugrupowań lewicowych, które nie ukrywają z jakim zamiarem przyszły. One mają zamiar wobec rodziny, bardzo konkretny model, ale to nie jest model jaki znamy. Ktoś może powiedzieć, że jest to nawet projekt destrukcji rodziny – argumentowała swoje zdanie.

 

- Jeżeli zgadzamy się na to, by oddać taki symbol – na który pracowaliśmy tyle lat, by móc powiedzieć, ze Zjednoczona Prawica ma szanse nie tylko tutaj w Polsce, ale wraz z Węgrami w Europie i nawet dalej obronić ten fundament, to nie wolno nam oddawać symbolu jakim jest właśnie rodzina – podkreślała.

 

Beata Szydło podczas swojego wystąpienia mówiła także o bojach w parlamencie europejskim o język i znaczenie pojęć. Podkreśliła, że to właśnie na politykach konserwatywnych spoczywa obowiązek mówienia jasno i stanowczo co stanowi fundament naszego światopoglądu.

 

PR


DATA: 2019-11-22 10:29
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
13
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ogromnym błędem było głosowanie większości katolików na PIS. Ogromnym błędem było poparcie hierarchów Kościoła dla PIS.
8 miesięcy temu / tradycja
 
@Katopol: Kaczyński, Szydło i cała reszta zgadzają się być narzędziem. Mogli się nie godzić. Mogą nie kłamać i nie frymarczyć. Jedyne wytłumaczenie to nie są Polakami, są żydami Chabad i postępują zgodnie ze swoją religią. Wtedy naszą rolą jest odsunięcie ich od koryta.
8 miesięcy temu / tak, ale
 
To tylko medialna próba, jedna z licznych w ostatnim czasie/Orzeł, Karnowski/, zatarcia zdrady Chrystusa przez PiS. Za tym nie pójdą żadne czyny. Żadne.
8 miesięcy temu / słowa
 
Sami do tego dopuścili PIS, a teraz udają zdziwionych. Tylko 2 senatorów było przeciw. Robią z nas idiotów? Niech tak robią dalej to nie doczekają kadencji a co mądrzejsi oddadzą głos na Konfederację!
8 miesięcy temu / Arek
 
Żenujący poziom wiedzy politycznej wśród popisujących się na tym portalu. Szydło to tylko małe ogniwo w rękach nawet nie Kaczyńskiego. Ludzie, już dawno zaprzedano Polskę imperium żydojakieskiemu.
8 miesięcy temu / Katopol
 
Mówi dobrze i chyba po raz pierwszy krytykuje działanie członków drużyny, do której należy, jak to lubią powtarzać. Nie wiem jednak, czy można jej wierzyć, czy to nie kolejne zagranie trenera, żeby w razie potrzeby można ją było użyć jako kandydatkę na prezydenta. A co do rodziny- to nie jest symbol, to ludzie, to po Bogu najważniejsze, co mamy i czego musimy bronić zębami i pazurami.
8 miesięcy temu / L
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.