DZIŚ JEST:   28   LUTY   2020 r.

Św. Romana, opata
Św. Hilarego I, papieża
 
 
 
 

Bawer Aondo-Akaa ukarany za obronę życia. Poszło o antyaborcyjny bilbord

Bawer Aondo-Akaa ukarany za obronę życia. Poszło o antyaborcyjny bilbord
fot. YouTube/ Polonia Christiana

Sąd w Nowym Sączu nałożył na Bawera Aondo-Akaa 1200 złotych kary za obronę nienarodzonych. Działacz Fundacji Pro - Prawo do Życia odpowiadał za powieszenie dużego bilbordu informującego o zbrodni aborcji w szpitalach.

 

Jak podkreśliła Anna Szczerbata z Fundacji Pro – Prawo do Życia, w tej chwili przeciwko Fundacji toczy się aż 50 procesów, przede wszystkim za akcje związane z obroną życia dzieci nienarodzonych i nieco starszych dzieci przed tęczową deprawacją w szkołach i przedszkolach. Jednym z bardziej aktywnych działaczy, przeciwko któremu toczy się wiele spraw sądowych, jest dr Bawer Aondo-Akaa.

 

W tym tygodniu został on w prawomocnie skazany na karę 1200 złotych kary przez sąd w Nowym Sączu za powieszenie dużego bilbordu informującego o zbrodni aborcji w szpitalach. Jak dodała Anna Szczerbata, okazało się zatem, że „przestępstwem” dr. Aondo-Akaa było to, że stawał w obronie najsłabszych, którzy są w ten sposób mordowani.

 

W tej chwili dalej toczy się przeciwko niemu 6 spraw: m.in. w Zakopanem, Nowym Sączu, Wrocławiu i Krakowie. Nieraz podczas procesów czy przesłuchań na komisariatach dochodzi do sytuacji co najmniej dziwnych. - Zdarzyło się nawet, że zostałem wezwany na przesłuchanie w sprawie zgromadzenia, którego nie zorganizowałem, a co więcej, byłem wówczas za granicą – opowiada pro-lifer.

 

Doświadczenie sądowe pokazuje też, że dokładnie „za te same paragrafy” sąd w jednym miejscu skazuje pro-lifera, a w innym uniewinnia. Podobnie wygląda to z wnioskami prokuratorskimi. Jak mówi działacz Fundacji, bardzo dużo zależy tu od osobistych przekonań tych osób.

 

„Sprawy dotyczą bilbordów informujących o genderowej deprawacji, nieetycznej metodzie in vitro, ale przede wszystkim o zabijaniu dzieci w łonach matek w państwowych szpitalach. Właśnie tego ostatniego tematu będą również dotyczyć najbliższe rozprawy, które odbędą się jednego dnia - 29 stycznia w Zakopanem i w Nowym Sączu” – informuje Anna Szczerbata.

 

Za oskarżeniami stoją członkowie skrajnie lewicowych organizacji: partii Razem i proaborcyjnego „Strajku Kobiet”. To właśnie działaczka tej grupy Beata Czerska już wielokrotnie pozywała pro-lifera. - Procesy, ani ich liczba mnie nie odstraszają. Mogę mieć ich nawet 20 i nic to w mojej działalności nie zmieni – mówi dr Bawer Aondo-Akaa i zapowiada dalszą aktywność, która jest możliwa dzięki wsparciu Fundacji.

 

Źródło: Fundacja Pro - Prawo do Życia

MA


DATA: 2020-01-10 07:51
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
20
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Niech Bóg Panu błogosławi. Dziękuję w imieniu dzieci. Takich ludzi nam potrzeba.
1 miesiąc temu / Teresa
 
skoro rządzi nadzwyczajna kasta to mamy co mamy. witamy w polsce
1 miesiąc temu / :P
 
...i pomyśleć że te dzieci które Ty zabijasz modlą się o Twoje zbawienie...podła kreaturo demonie w człowieku
1 miesiąc temu / Archi
 
Ręce opadają jak się słyszy takie rzeczy. Takie plakaty to powinni urzędnicy wieszać w ramach edukacji spolecznej czym jest aborcja.
1 miesiąc temu / Robcik
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Pan dr Bawer Aondo Aka to najlepszy kandydat na prezydenta Polski. Króluj nam Chryste!
1 miesiąc temu / Yamamoto
 
Walka w obronie życia przez niepełnosprawnego jeszcze bardziej uwiarygadnia jego postawę pro live.
1 miesiąc temu / panda
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.