Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Bawer Aondo-Akaa o propozycji Andrzeja Dudy: prezydent zachowuje się eugenicznie [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Wybór jest jasny: albo cywilizacja śmierci i piekło, albo cywilizacja życia. Oczywiście każdy człowiek, bez wyjątku, może się nawrócić, tylko czego my chcemy jako państwo, jako naród polski? – powiedział o aborcyjnej propozycji prezydenta Andrzeja Dudy dr Bawer Aondo-Akaa.

 

 


DATA: 2020-10-30 16:57:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Wstyd Panie Prezydencie.Będzie Pan miał krew na rękach tych zamordowanych nienarodzonych i niewinnych dzieci.
29 dni temu / kolo
 
Pan Duda jest eugeniczny. Zgadza sie na barbarzynstwo. On chce byc prezydentem tylko dla niektorych dzieci ale nie dla wszystkich. Czy katolicka Polska chce takiego prezydenta?
30 dni temu / baby
 
Ave Maria! Całkowita zgoda z Panem Aondo-Akaa. W chwili poczęcia każdy człowiek otrzymuje od Boga "dorosłą" duszę! Nie wolno mordować!
30 dni temu / ewcia
 
Jest Pan prawdziwym bohaterem. Byłem w Krakowie pod Kościołem św. Wojciecha o 16.30. Modliłem się z Panem i z innymi. Później zobaczyłem tych biednych ludzi, którzy wydawali na siebie wyrok potępienia. Mają jeszcze szansę, lecz czy z niej skorzystają? Życie jest krótkie, a słowa Chrystusa nabierają tu szczególnego znaczenia, gdy pyta: Czy znajdzie wiarę wśród ludzi, gdy przyjdzie?
30 dni temu / Krakusik
 
Dziękuję Panu Bawer Aondo-Akaa za prostą i bardzo głęboką równocześnie analizę inicjatywy prezydenta. Od przeszło pięćdziesięciu lat mieszkam za granicą i nigdy jeszcze nie słyszałem wśród tzw. emigracji tak pięknych i mądrych słów. Po stokroć dzięki!
30 dni temu / tylko prawda
 
Oto ja was posyłam jak owce między wilki, bądźcie więc roztropni jak węże, a prości jak gołębice. Mt.10.16.
30 dni temu / Ryś
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.