Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Łukasza Ewangelisty
 
 
 
 

Bawer Aondo Akaa: broniąc życia Polska może zapoczątkować kontrrewolucję w Europie


Odtwórz w YouTube
 

830 tys. podpisów złożone pod obywatelskim projektem #Zatrzymaj Aborcję, to mocny głos Polaków w obronie życia. Czy w roku 2018 parlamentarzyści odpowiedzą na to wołanie, czy też

kwestie światopoglądowe" znów zostaną odsunięte na dalszy plan. Z pewnością polski sukces na tym polu, będzie drogowskazem dla całej Europy.


DATA: 2018-01-15 15:19:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Może tak być. Pod warunkiem, że nie będziemy się obrażali za byleco:-) Jak w przypadku głupich i nieprzemyślanych słów rzecznika MW,na które pan Bawer zareagował w sposób równie nieprzemyslany...
ponad 1 rok temu / anna
 
Wyciągałem go z auta w drodze na Dworzec Centralny :)
ponad 1 rok temu / Senator
 
Bawer jesteś GOŚĆ!
ponad 1 rok temu / Limo
 
Bawer Aondo Akaa - to przykład, jak bardzo wartościowymi ludźmi okazują się osoby niepełnosprawne. Osobiście znam kilka osób z porażeniem mózgowym, z zespołem Downa, SM, zanikiem mięśni i wiem ile dają z siebie dla dobra innych, jak są uczynni i kochający . CAŁKOWITY ZAKAZ ABORCJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ponad 1 rok temu / odszkodowania
 
To już dawno powinno być załatwione.
ponad 1 rok temu / Marzena
 
Kiedyś było mi to obojętne, dziś jestem za całkowitym zakazem aborcji. Intronizowaliśmy Jezusa Chrystusa na króla Polski, a zatem powinniśmy podążać za Jego nauką i wcielać ją w życie.
ponad 1 rok temu / Antek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 114 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.