DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


16) Życie nieoczekiwanie przynosi inne rozwiązanie. Krwawa jatka w Paryżu. Pozostaje się tylko modlić za ofiary i ich rodziny.
ponad 4 lata temu / cd3
 
13) To samo Angela, zaprasza uchodźców szerokim gestem sprawiając wrażenie wariatki, co ma przerazić europejczyków. Ten strach to energia, którą można potem ukierunkować np. organizując protesty i akty terroru prawicowców. Potem wahadło przesuwa się w drugą stronę- czyli tropimy prawicowych przestępców przy okazji eliminując grupy prolife i grupy katolików przywiązane do tradycji, a dodatkowo wzbudzając drgania nienawiści ze strony przybyszów jako odwet na zadane akty agresji. 14) A może chodzi tylko o zastraszenie i pełzający rozkład społeczeństwa pod czujna kontrolą kamer, internetu, prawników i policjantów? Coś na wzór stwórzmy najpierw problem aby potem uzasadnić swoje istnienie w celu jego rozwiązania itd. 15) Co można powiedzieć na pewno- czasy ekskluzywnego europejskiego domu starców wydają się dobiegać końca.
ponad 4 lata temu / cd2
 
9) Bez strachu coraz trudniej zarządzać społeczeństwem które powoli staje się samowystarczalne- samo wytwarza sobie prąd i niektóre dobra, kupuje coraz mniej bo zaczynają się pojawiać towary trwałe przełamując monopol produktów o trwałości 2 lata + 1 dzień itd (tutaj chodzi mi o Niemców). 10) Kolosi dzisiejszego świata- przede wszystkim USA ma ogromne zadłużenie. Bez ucieczki kapitału do USA będzie im trudniej. 11) Rosja chce osłabić UE poprzez kierowanie imigrantów do niej- co spowoduje zniesienie Schengen i częściową dezintegracje wspólnoty. 12) Masoneria poprzez przesadę to w jedną to w drugą stronę próbuje rozwalić KK. Albo słuchajcie co mówi wasz papież, macie przyjmować tłumy. A potem pojawiają się teorie spiskowe - papież to mason, nie wierzcie mu.
ponad 4 lata temu / cd1
 
1) Najazd imigrantów zarobkowych, uchodźców wojennych i terrorystów może służyć do wielu spraw. Do budowania elektoratu słabnącej lewicy, do walki z europejską częścią Kościoła Katolickiego, do walki z demokracja na starym kontynencie (poprzez ustawy antyterrorystyczne i ograniczenie swobód obywatelskich wynikające ze wzrostu przestępczości i aktów terroru, które przyniosą przyjezdni). Itd. 2) Europa poprzez aborcje i antykoncepcję sama się skazuje na przypływ ludzi z Afryki i Azji. Może to tez być częśćią planu. 3) Bezpośrednim powodem migracji są zmiany klimatyczne, wzrost cen żywności, rewolucje i wojny, podsycane przez Zachód i Wschód. 4) Bez napływu imigrantów stara Europa nie obudzi się ze snu sytego bogacza. Dalej będzie śnić o bogactwie i przyjemności. 5) Czy nam się to nie należy? Najazd Hunów XXIw? 6) Może taka jest cena- przebudzenie z egoizmu za cenę cierpienia? 7) F mówi rzeczy niewygodne, ale ma rację. 8) Walka z Franciszkiem to robota masońska.
ponad 4 lata temu / @ada
 
Masoneria jest już w kościele.Jesteśmy świadkami spełniających sie proroctw.
ponad 4 lata temu / tyle na temat
 
@ Temo - jeszcze na Pch24 nie ma wielkiej cenzury, bo gorzej jest na wiara.pl lub gosc.pl - , tam nawet nie ukazują się artykuły krytyczne w stosunku do F.
ponad 4 lata temu / ada
 
Niemieccy zakonnicy cierpią na syndrom wyparcia. Trzeba im przypomnieć jak wyglądały ofiary głodu i skrajnej biedy, nawet po krótkim czasie doświadczania takich ciężkich warunków życia,chociażby w obozach koncentracyjnych.I niech porównają sobie wygląd tamtych ofiar z wyglądem "ofiar" obecnie zalewających ich kraj.
ponad 4 lata temu / Pati
 
A może na wzór Lutra marzą im się małżeństwa kapłańsko zakonne? Przecież to Niemcy.
ponad 4 lata temu / blanka
 
Masoneria szaleje.
ponad 4 lata temu / Leo
 
to smutne, że chrześciajnie są z brakiem rozumu, to brak odpowiedzialności za kościół i państwo ze strony zakonników. Takie gadanie zza biurka zakonnego, a potem czy on sami wezmą odpowiedzialność za ofiary gwałtów i przemocy..., na pewno tego nie uczynią, zatem ich legitymacja moralna jest nijaka, Bawaria nie powinna wcale odnosić się do zdania takich zakonników, którzy nawet jeśli sa przełożonymi, to zawsze malutkiej, (dziwnej) miary... miłosierdzie też musi mieć w sobie odpowiedzialność za człowieka...tego u mnichów niemieckich nie widać... a pomagać trzeba, i rząd y to czynią, jak się wydają na porządku dziennym jest ten temat, Szczęść Boże Bawarii mądrze rządzonej......
ponad 4 lata temu / stan
 
Ciekawe, że tych przewodniczących wspólnot zakonnych jakoś nie szokuje fakt częściowej legalizacji eutanazji, ani ponad 100 000 nienarodznych dzieci rocznie w Niemczech, ani demoralizacja najmłodszych, ani ... Tylko właśnie ograniczenie zalewu migrantów. Trudno nie odnieść wrażenia, że Kościół tam zaczyna mutować wstronę partii lewackiej typu Zieloni. Zresztą dotyczy to też osoby samego ... - ale o tym tutaj pisać nie wolno.
ponad 4 lata temu / Temo
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.