DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Bartłomiej Sienkiewicz bał się spisku generałów?

Bartłomiej Sienkiewicz bał się spisku generałów?
Bartłomiej Sienkiewicz fot. KPRM.gov.pl

Tajna grupa utworzono w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych badała, czy za aferą podsłuchową stali byli szefowie SKW, ABW, BOR oraz obecny szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Minister Bartłomiej Sienkiewicz podejrzewał ich o spisek – donosi „Gazeta Wyborcza”.

 

Według źródeł „Wyborczej” latem 2014 roku wydzielono specjalny zespół mający sprawdzić, czy za nielegalnym nagraniem ministrów w rządzie Donalda Tuska stoją generałowie – byli szefowie trzech służb specjalnych – wraz z Pawłem Wojtunikiem, kierującym CBA. Prace tego zespołu nadzorować miał Bartłomiej Sienkiewicz.

 

Grupa prowadząc działania miała łamać obowiązujące prawo, m.in. wprowadzając w błąd sądy i prokuraturę – czytamy. Część działań pozorowana była na… ćwiczenia. Po pierwszej publikacji mediów w tej sprawie Sienkiewicz podkreślał, że „nie narzucał żadnych kierunków śledztwa w sprawie podsłuchowej”. Od tego czasu zgłosili się jednak nowi informatorzy.

 

Rzecznik Komendy Głównej Policji, Mariusz Sokołowski, odmawia komentarza w tej sprawie, bowiem „decyzja o grupie, jej składzie i zadaniach jest niejawna”.


 

Źródło: „Gazeta Wyborcza”

mat


DATA: 2015-02-27 08:37
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Bezpieczniackie watachy walczą jedne przeciw drugim. I bardzo dobrze, niech się żrą, a my w tym czasie odzyskamy Polskę dla Chrystusa i Maryi!
ponad 5 lat temu / stoLica
 
CZY NAS TYLKO POLITYKĄ MAJĄ KARMIĆ .ZAWSZE COŚ ODKŁADANE NA PÓZNIEJ zamiast AFERĘ Z MIEJSCA WYJAŚNIĆ .I JAK TU KOMUŚ WIERZYĆ MAMY
ponad 5 lat temu / GOŚĆ
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.