DZIŚ JEST:   17   CZERWCA   2019 r.

Św. Alberta Chmielowskiego
Bł. Teresy Portugalskiej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Brawo pani kurator. Dziękujemy, przede wszystkim za odwagę. To odwaga jest najcenniejszyą cechą i darem od Boga w dzisiejszych czasach. Wspierajmy odwaznych ludzi bo bardzo ich porzebujemy. Lepiej nie będzie.
3 miesiące temu / Jazzz
 
Jak ja mam dość tej pajęczyny pojęciowej nowomowy, do diaska. Jaki homofob? Jaki język miłości czy nienawisci? Weszliście już chyba wszyscy w tę pułapkę i nikt nie mówi językiem rozsądku czy odpowiedzialności, rzeczywistosci. To nie koniec cywilizacji, co wieszczą niektórzy. To wojna ofiar i janczarów rewolucji z cywilizacją, im w głowach tylko tematy genitalne, okołoczteroliterowe, problem w tym, ze są u władzy i biorą ciężką forsę. Ale-choćby nie wiem jak się wytężali, to wygenerują tylko coraz większy opór, nas jest więcej. Gdzie kabareciarze? Za PRLu wyśmiewano, co się dało i nie dało!
3 miesiące temu / Antymodernista
 
Gdybym napisał o prawdziwych winowajcach tego całego duraczenia z pedofilią, lgbt, multikulti, ekonazizmem, aborcją, duchem soboru, globalizmem zostałbym oskarżony o antysemityzm.
3 miesiące temu / Jacek
 
Spodziewać się szacunku PO zadeklarowanym homoseksualiści to jak wierzyć w dobrą wolę NKWDzisty -internowanego oficera Kozielska....ta sama ideologia tylko metody bardziej zakłamane
3 miesiące temu / abstrakcja
 
Ludzie z zaburzeniami swojej seksualności,czyli po prostu z chorobą psychiczną,próbują narzucić nam swoją narrację rzeczywistości.
3 miesiące temu / Dariusz
 
Kamikadze zepsucia typu Trzaskowski, Rabiej i wielu, wielu innych w całej Polsce, zapomnieli o jednym, że tutaj jest Polska. Zapomnieli i dla tego naprawdę eksplodują w swoim, podkreślam - w swoim zepsuciu swojego środowiska. I problem szybko przestanie istnieć. Króluj nam Chryste!
3 miesiące temu / ry.janszarmach3
 
Brawo za odwagę dla Pani kurator.
3 miesiące temu / Wkurzony
 
Jakich to smutnych czasów dożyliśmy. Tacy ludzie, jak Trzaskowski i Rabiej, próbują nałożyć na nas wszystkich kaganiec politpoprawności LGBT. Sieją wiatr, a potem będą biadolić, że wywołali burzę!
3 miesiące temu / Karol
 
Dziękuję za odwagę i że broni Pani nasze dzieci przed tą zarazą lgbt czy jakoś tam
3 miesiące temu / Ewy
 
Wyrazy wielkiego szacunku dla Pani!
3 miesiące temu / Frondo z Krainy
 
PP Rabiej i Trzaskowski zachowują się jakby co dopiero zeszli z drzewa
3 miesiące temu / alex
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.