DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Czy rozsadek nie podpowiada iz jes to dewiacji przypadlosc,do jakiego poziomu demoralizacji doprowadzilby,taki projekt.Coz kiedy kobety pytaja ,co zlego jest w homoseksualizmie?.Wiemy iz zlo rodzi zlo,kiedy juz sadyzm zacznie dominowac na jaka szanse mozna bedzie liczyc,na taka pewnie jak niemcy przy syborze Hitlera ,do dzis nie moga tego wydarowac iz wszelkie oznaki ujawnialy Jego psychopatyczny i sadystyczny zaped.
4 miesiące temu / [email protected]
 
Cała kampania jest z mojej perspektywy coraz bardziej zniechęcająca. Pozostaje chyba tylko Bosak. Bo po tym, jak minister Emilewicz się "popisała", za przyzwoleniem przedstawicieli Kościoła, jestem zdegustowana podejściem PiSu. Jestem zresztą bardzo ciekawa czy na portalu ktokolwiek o tym napisze, bo dla mnie to duży argument przeciwko obecnej władzy, która nagle szuka poparcia wśród osób wierzących.
4 miesiące temu / Apolonia
 
Trzskowski dostał szansę od Kaczyńskiego, gdyby nie Pis, Trzaskowskiego by nie było wśród kandydatów. Woleli zaryzykować przegraną Dudy z Trzaskowskim byle nie dopuścić do rządów reprezentanta polskiej prawicy - Krzysztofa BOSAKA. To konsekwencja okrągłostołowych ustaleń z Kiszczakiem, w których uczestniczył i Kaczyński, wedle których władza ma być jak piłka przekazywana między lewicowymi rządami, różniącymi sie jedynie odcieniem jak PO i Pis, byleby nie trafiła w ręce polskiej prawicy.
4 miesiące temu / vera
 
@Nick Nolte. Żaden z kandydatów nie jest idealny, ale Trzaskowski jest zdecydowanie najgorszym.
4 miesiące temu / taki 1
 
Pani kurator martwi się rosnącym poparciem dla Trzaskowskiego, mnie zaś martwi coś innego - bo za co Pan Bóg ma błogosławić rządzącym ? - mimo obietnic nie wypowiedzieli konwencji stambulskiej, która otwiera neomarksistom niebezpieczne furtki - właśnie w kwestii wychowania dzieci ! - nie znowelizowali ustawy antyaborcyjnej w myśl złożonego w sejmie projektu zakazującego aborcji eugenicznej. Jest jeszcze wiele innych działań w obozie władzy, które mnie osobiście nie odpowiadają, ale te dwie sprawy są mi szczególnie solą w oku. Wobec powyższego uważam, że z tych chociażby względów katolikowi nie godzi się głosować na kandydata popieranego przez obecną władzę, nawet jeśli on sam w tej materii obiecywałby teraz "gruszki na wierzbie". "Po owocach ich poznacie" - owocem są obowiązujące nadal w Polsce - niegodne i wołające o pomstę do Nieba prawa. Co prawda jest jeszcze tydzień do wyborów, ale osobiście straciłem już nadzieję aby w tej kwestii coś się mogło zmienić.
4 miesiące temu / tak tylko
 
Trzaskowski- syn komunistki!!! Dlaczego o tym się nie mówi głośno?
4 miesiące temu / Polonus
 
To są tylko mniemania ludzi,którym wydaje się,że posiadają nadprzyrodzony zmysł przewidywania.
4 miesiące temu / nn
 
@Nick Nolte- Bosak nie jest aż tak zdeprawowany
4 miesiące temu / zorro
 
I zobaczcie jak mimo tego zagrożenia od 5 lat PIS siedzi cicho i przyzwala na niszczenie dzieci. Może trzeba pójść do Kaczyńskiego-zwykłego posła jak Liroy ws. marihuany leczniczej i wywalić mu prosto w oczy nikczemność wobec najsłabszych.
4 miesiące temu / qwerty
 
Ale kandydat jest przystojny i podoba się. Ma też poparcie najważniejszego sojusznika.
4 miesiące temu / Ryś
 
A co na to Święty i Apostolski Kościół Powszechny?
4 miesiące temu / Ryś
 
Trzaskos ma wypaczone poglądy nie nadaje się do sprawowania władzy nie życzę sobie by mnie reprezentował ktoś kto popiera deprawację dzieci mlodziezy i rodziny. Czas mu odejść na zielone łąki
4 miesiące temu / Bond
 
A jednak Krzysztof Bosak z ekipą patriotów będzie musiał poprzeć Trzaskowskiego i jego LGBT w drugiej turze, bo wszystko lepsze byle nie Duda. Zresztą tak ustalili ci, którzy napisali ten scenariusz - wybitni socjotechnicy z pionu Bezpieczeństwa.
4 miesiące temu / Nick Nolte
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.