DZIŚ JEST:   05   GRUDNIA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Saby Jerozolimskiego
Bł. Filipa Rinaldiego
 
 
 
 

Barbara Nowak o Trzaskowskim i LGBT. Prawdziwe oblicze kandydata na prezydenta

Barbara Nowak o Trzaskowskim i LGBT. Prawdziwe oblicze kandydata na prezydenta
Fot. PCh24 TV

Co dla polskich dzieci będzie oznaczała ewentualna prezydentura Rafała Trzaskowskiego? Wiele odpowiedzi daje analiza działań podjętych przez tego polityka jako prezydenta Warszawy.

 

O tym co Rafał Trzaskowski, jako „czołowy genderysta” będzie chciał wprowadzić jako standard w całym kraju na łamach wpolityce.pl pisze Barbara Nowak, małopolski kurator oświaty.

 

Jak zauważa, sztandarowym projektem prezydenta Warszawy jest Deklaracja LGBT+ zawierająca program „Szkoła Przyjazna Prawom Człowieka”. A tu mamy do czynienia z wezwaniem do „kwestionowania podziału na kobiety i mężczyzn, tworzenia łączonych damsko-męskich toalet, zachęca do kontaktowania się uczniów z organizacjami LGBT oraz ustanowienia w szkołach instytucji Oficera Równości”.

 

To także deklaracja wprowadzenia w szkołach edukacji seksualnej według standardów WHO. Te zaś – co przypomina Barbara Nowak – mówią m.in. o tym, że dziecko powinno być edukowane seksualnie już przed 4. rokiem życia. Jak? Kurator cytuje fragmenty z „matryc”, które nie pozostawiają złudzeń czego w sferze seksualnej oczekuje się od dzieci w kolejnych latach rozwoju.

 

Tak oto dzieci w wieku 0-4 mają otrzymać informacje na temat „radości i przyjemności” z dotykania własnego ciała i masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa. Już tu pojawia się rozmowa o wyrażaniu własnych potrzeb, życzeń i granic. Dzieci w wieku 4 do 6 lat mają kontynuować temat masturbacji, mają się edukować z uczyć seksualnych. Dzieci w wieku 6 do 9 lat dowiedzą się o masturbacji i autostymulacji, a także współżyciu. Nauczą się pojęcia „akceptowalne współżycie/seks. A dzieci w wieku 9-12 dowiedzą się nieco o pierwszych doświadczeniach seksualnych i ich różnorodności. Dostaną garść informacji na temat różnic między tożsamością płciową i płcią biologiczną”. To oczywiście tylko krótkie wypiski. Edukacja seksualna dzieci ma być obowiązkowa i zakończona egzaminem.

 

Jak zauważa kurator, materiały konsultował m.in. lekarz medycyny prof. dr hab. n. medycznych Tomasz Niemiec, ginekolog i androlog, członek grupy ekspertów WHO, działacz na rzecz społeczności LGBT, ojciec Szymona Niemca, organizatora Parad Równości i wykonawcy kontrowersyjnego happeningu - parodii Mszy św. w trakcie Parady 2019 roku.

 

Oczywiście nie obejdzie się bez edukacji nauczycieli. Tych przeszkolą genderyści, którzy przekazują na warsztatach informacje, że „rodzice są kostyczni, osadzeni w stereotypach”, że „zdrowy rozwój dzieci wymaga wyzwolenia ich z ograniczeń obyczajowych nakładanych przez rodziców”, a „dziewczynki 12-letnie trzeba uczyć, żeby nie masturbowały się przedmiotami, ale trzeba pokazać im jak mają to robić sobie same trzema palcami”.

 

Nauczyciele mają się wyzwolić, nauczyć więcej mówić o przyjemności seksualnej i o orgazmach, o tym, że orientacja seksualna jest płynna, ponadto trzeba ćwiczyć mówienie „jestem waginą” i „jestem penisem” i nauczać młodzież „zarządzania” nimi.

 

Barbara Nowak przytacza też dokonania autorów standardów WHO i ich porady przemycone do dokumentu. Wśród „autorytyetów” jest np. Sanderijn van der Doef – „holenderska propagatorka homoseksualizmu i twórca książki „Out” o homoseksualizmie dla dzieci i młodzieży. Czy Daniel Kunz, który pracował dla organizacji Pro-Familia, odpowiedzialnej za wdrażanie „edukacji” seksualnej w Niemczech. W latach 80 i 90 na łamach pisma wydawanego przez tę organizację publikowane były artykuły, które akceptowały i usprawiedliwiały seks dorosłych z dziećmi.

 

„I jeszcze ciekawostka. WHO w tym samym dokumencie dodaje zapis, że nie bierze odpowiedzialności za skutki edukacji prowadzonej według tych standardów” – zauważa Barbara Nowak.

 

Jak dodaje, jako kurator „zmagam się już ze skutkami wchodzenia ideologii gender/LGBT do szkół. Promuje je ZNP, wielu przeszkolonych lub zmanipulowanych przez genderystów nauczycieli. Dostaję skargi, błagania o pomoc zrozpaczonych rodziców, których dzieci na poziomie szkoły podstawowej nagle zaczęły kwestionować swoją płeć”.

 

Kurator zauważa, że uwaga skupia się na „małżeństwach homoseksualnych” na adopcji dzieci przez pary homoseksualne, a  umyka bezpieczeństwo dzieci. I ostrzega, że „Rafał Trzaskowski mówi Wam na potrzeby kampanii o rodzinie, a za plecami trzyma na wypadek zwycięstwa kolejne deklaracje LGBT+”.

 

Źródło: wpolityce.pl

MA

Czytaj także:
DATA: 2020-06-20 11:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czy rozsadek nie podpowiada iz jes to dewiacji przypadlosc,do jakiego poziomu demoralizacji doprowadzilby,taki projekt.Coz kiedy kobety pytaja ,co zlego jest w homoseksualizmie?.Wiemy iz zlo rodzi zlo,kiedy juz sadyzm zacznie dominowac na jaka szanse mozna bedzie liczyc,na taka pewnie jak niemcy przy syborze Hitlera ,do dzis nie moga tego wydarowac iz wszelkie oznaki ujawnialy Jego psychopatyczny i sadystyczny zaped.
5 miesięcy temu / [email protected]
 
Cała kampania jest z mojej perspektywy coraz bardziej zniechęcająca. Pozostaje chyba tylko Bosak. Bo po tym, jak minister Emilewicz się "popisała", za przyzwoleniem przedstawicieli Kościoła, jestem zdegustowana podejściem PiSu. Jestem zresztą bardzo ciekawa czy na portalu ktokolwiek o tym napisze, bo dla mnie to duży argument przeciwko obecnej władzy, która nagle szuka poparcia wśród osób wierzących.
5 miesięcy temu / Apolonia
 
Trzskowski dostał szansę od Kaczyńskiego, gdyby nie Pis, Trzaskowskiego by nie było wśród kandydatów. Woleli zaryzykować przegraną Dudy z Trzaskowskim byle nie dopuścić do rządów reprezentanta polskiej prawicy - Krzysztofa BOSAKA. To konsekwencja okrągłostołowych ustaleń z Kiszczakiem, w których uczestniczył i Kaczyński, wedle których władza ma być jak piłka przekazywana między lewicowymi rządami, różniącymi sie jedynie odcieniem jak PO i Pis, byleby nie trafiła w ręce polskiej prawicy.
5 miesięcy temu / vera
 
@Nick Nolte. Żaden z kandydatów nie jest idealny, ale Trzaskowski jest zdecydowanie najgorszym.
5 miesięcy temu / taki 1
 
Pani kurator martwi się rosnącym poparciem dla Trzaskowskiego, mnie zaś martwi coś innego - bo za co Pan Bóg ma błogosławić rządzącym ? - mimo obietnic nie wypowiedzieli konwencji stambulskiej, która otwiera neomarksistom niebezpieczne furtki - właśnie w kwestii wychowania dzieci ! - nie znowelizowali ustawy antyaborcyjnej w myśl złożonego w sejmie projektu zakazującego aborcji eugenicznej. Jest jeszcze wiele innych działań w obozie władzy, które mnie osobiście nie odpowiadają, ale te dwie sprawy są mi szczególnie solą w oku. Wobec powyższego uważam, że z tych chociażby względów katolikowi nie godzi się głosować na kandydata popieranego przez obecną władzę, nawet jeśli on sam w tej materii obiecywałby teraz "gruszki na wierzbie". "Po owocach ich poznacie" - owocem są obowiązujące nadal w Polsce - niegodne i wołające o pomstę do Nieba prawa. Co prawda jest jeszcze tydzień do wyborów, ale osobiście straciłem już nadzieję aby w tej kwestii coś się mogło zmienić.
5 miesięcy temu / tak tylko
 
Trzaskowski- syn komunistki!!! Dlaczego o tym się nie mówi głośno?
5 miesięcy temu / Polonus
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.