DZIŚ JEST:   27   MAJA   2020 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A kto decyduje o programie szkolnym? Resort, czy wójt?
9 miesięcy temu / Zbigniew
 
@ Embra :D przecież piss jest partią socjalistyczno-etatystyczną, o co Ci chodzi? A katolickość, obyczajowość masz na chrzcie, ślubie czy pochówku. Rozwody? Polacy lubią Napoleona:D posmarujesz to i kościelny dostaniesz:D Lecz masz dzięki temu jakieś rozgraniczenie ? dobro-zło, białe-czarne i szare:D i różne takie wybory, bez tych prostych rzeczy zrobisz co zrobisz a ktoś Tobie może zrobić co zechce, ot niebogwiażdzistenademną
9 miesięcy temu / szpulas11
 
Gadaj zdrów! Tylko cud Boży, bo czy można oczekiwać zdrowego rozsądku od społeczeństwa, ktore do reżyserów seriali pisze listy protestacyjne, że jakaś tam postać uśmiercili i tamci przywracają ją w tej fikcji do "życia"? Wątpię. Ale na ów cud liczę. Sorry jeśli kogoś spoza ww grona uraziłem. Chciałem tylko zaznaczyć, że Prawda ... że bywają sytuacje gdy człowiek jest ślepy. Ja niegdyś byłem i stąd moja determinacja.
9 miesięcy temu / czloax
 
@Embra Dla mnie takie zakazy nie byłyby żadnym problemem. Zaznaczę, iż nie jestem elektoratem PIS-u.
9 miesięcy temu / Czytelniczka
 
To wszystko już było 100 lat temu. Komisarz ludowy Aleksandra Kołłontaj prowadziła rewolucję seksualną bolszewików. Celem było zniszczenie wartości tradycyjnych rodziny. Również wykorzystano do tego osoby homo.
9 miesięcy temu / Robi
 
@Embra: jestem za.
9 miesięcy temu / Margeritta
 
Szybki test na katolickość społeczeństwa: niech PIS zapowie w kampanii, że zlikwiduje cywilne śluby i rozwody, zakaże całkowicie aborcji i środków antykoncepcyjnych. Zobaczymy ile procent głosów dostanie...
9 miesięcy temu / Embra
 
Konkordat jest,na razie nikt go nie zrywa ,Polska mieści się w definicji państwa wyznaniowego ,wszystko zależy od KK ,wszystko w rękach katolików których jest 95 %,pytanie za milion - dlaczego w takim razie jest tak źle z moralnością ?
9 miesięcy temu / @ Ryś
 
napisałam "jakaś edukacja" niech rodzice pilnują żeby była dobra ,wiedza jeszcze nikomu nie zaszkodziła ,niewiedza czyni bezbronnym ,idealizujesz stare czasy ,wszystko było tylko internetu nie było i o tym nie wiedziano łatwiej było ukryć ,co do nieskomentowanej przez ciebie części mojej wypowiedzi nie da się jaśniej ale doczytaj ,być może czeka cie zdziwienie
9 miesięcy temu / klik do Polka
 
@Ryś: W państwie katolickim nie byłoby legalnych rozwodów, legalnej aborcji, legalnej manifestacji zła moralnego marsze LGBT ani seksulizacji i demoralizacji dzieci w szkołach. Nasza władza w państwie katolickim nie organizowałaby nabożeństw żydowskich. Nie, nie jesteśmy państwem katolickim, chociaż powinniśmy nim być.
9 miesięcy temu / M.
 
Dlaczego Kościół nie żąda zachowania konkordatu. Nie można od szarych ludzi wymagać sprzeciwu wobec państwa, bo za program szkoły odpowiada państwo, teraz podobno katolickie.
9 miesięcy temu / Ryś
 
@klik wydaje mi się że ty nie rozumiesz że to nie ma być edukacja prowadząca do odpowiedzialności, dojrzałości, uwzględniająca rozwój psychofizyczny dziecka, tylko bezpardonowa demoralizacja, odzieranie z godności dziecka Bożego i indoktrynacja ideologią lgbt. Dlatego powinniśmy protestować, bo gdyby to było w duchu szacunku, prawdy, godności i z uświadamianiem zagrożeń nie byłoby takiego niebezpieczeństwa. Poza tym przez wieki nie było seksedukacji w szkołach i było zdecydowanie mniej nieślubnych dzieci i par żyjących na kocią łapę, a dziewczyny bardziej się szanowały i nie dawały się zaciągnąć do łóżka przed ślubem, nie mówiąc już o tym że na pierwszej randce...
9 miesięcy temu / Polka
 
0.5-1% rządzi większością...? Coś niesamowitego...
9 miesięcy temu / W
 
Każdy rodzic musi złożyć oświadczenie w kancelarii szkoły ze strony Ordo Iuris można ściągnąć wyrażające niezgodę na tego rodzaju deprawację dzieci. Warto też pamiętać o zabraniu podpieczętowanej kopii do domu.
9 miesięcy temu / magis
 
pierwszym aktem niszczenia rodziny była ustawa z 2005 roku o przemocy w rodzinie.
9 miesięcy temu / marek
 
nie da się trzymać dzieci pod kloszem ,jakaś edukacja seksualna powinna być ,one się i tak dowiedzą ,tylko po co ukradkiem od kolegów czy na stronach w internecie ,najpóźniej i tak poznają słowa czy sformułowania podczas czytania pytań do pierwszej spowiedzi -to trochę zalatuje hipokryzją ze strony KK bo albo nie podpowiadajmy jak grzeszyć albo zapoznajmy ze słownictwem wcześniej w szkole właśnie ,oczywiście nauczycielami nie powinni być ludzie z LGBT ale to dwie różne sprawy które politycznie połączono
9 miesięcy temu / klik
 
Dodam, ze te ?treści? nie są adekwatne dla żadnego wieku. I generują problemy psychiczne u każdego. Niech to się wreszcie skończy i powróci normalność, to prześladowanie ?treściami?stało się nie do zniesienia.
9 miesięcy temu / Antymodernista
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.