DZIŚ JEST:   17   LUTY   2020 r.

Św. Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP
 
 
 
 

Barbara Nowak o seksualizacji młodzieży. Tak niszczy się rodzinę i tradycyjne wartości

Barbara Nowak o seksualizacji młodzieży. Tak niszczy się rodzinę i tradycyjne wartości
fot . YouTube / Józef Wieczorek TV

Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty w „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja mówiła o zgubnych skutkach seksualizacji młodzieży. Niestety w ten niszczący młodych ludzi proces włączają się instytucje samorządowe.

 

Jak zauważyła małopolska kurator, niektóre samorządy finansują dodatkowe zajęcia w placówkach oświatowych. Niestety bywa, że przekazywane są na nich treści nieodpowiednie dla wieku i rozwoju dzieci i młodzieży. Przed takimi praktykami ostrzegła Konferencja Episkopatu Polski, a bp Marek Mendyk zaapelował o to, by rodzice sprawdzali, jakie zajęcia finansuje się w szkołach, do których chodzą ich dzieci.

 

W Krakowie również mamy samorząd, który podjął działania w stronę seksualizacji dzieci. Mówi się o tym, że chce się zapobiegać większej liczbie ciąż u nastolatków. Zapomina się o tym, że wszelkie badania prowadzone na Zachodzie – tam, gdzie wprowadzono takie zajęcia – pokazują, że ciąż jest dużo więcej, występują choroby weneryczne, a młodzi mają problemy psychiczne – zauważyła Barbara Nowak.

 

Jak dodała, uwaga młodych jest zwracana na treści, które nie są adekwatne do ich wieku. To powoduje problemy w przyszłym funkcjonowaniu w społeczeństwie. Młodzi odciągani są też od funkcjonowania w tradycyjnie pojmowanej rodzinie.

 

Ta ideologia mówi o tym, żeby zniszczyć rodzinę, tradycyjne wartości, a to spowoduje, że ci ludzie, którzy będą biegali tylko za tą doraźną przyjemnością, nie będą zajmowali się takimi wartościami jak rodzina czy naród – dodała małopolska kurator oświaty.

 

Źródło: radiomaryja.pl

MA

 

Czytaj również: Gdy seksedukatorzy zapukają do drzwi szkoły…

 

 

 

Zobacz także:

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 


DATA: 2019-08-22 10:07
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
12
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A kto decyduje o programie szkolnym? Resort, czy wójt?
5 miesięcy temu / Zbigniew
 
@ Embra :D przecież piss jest partią socjalistyczno-etatystyczną, o co Ci chodzi? A katolickość, obyczajowość masz na chrzcie, ślubie czy pochówku. Rozwody? Polacy lubią Napoleona:D posmarujesz to i kościelny dostaniesz:D Lecz masz dzięki temu jakieś rozgraniczenie ? dobro-zło, białe-czarne i szare:D i różne takie wybory, bez tych prostych rzeczy zrobisz co zrobisz a ktoś Tobie może zrobić co zechce, ot niebogwiażdzistenademną
5 miesięcy temu / szpulas11
 
Gadaj zdrów! Tylko cud Boży, bo czy można oczekiwać zdrowego rozsądku od społeczeństwa, ktore do reżyserów seriali pisze listy protestacyjne, że jakaś tam postać uśmiercili i tamci przywracają ją w tej fikcji do "życia"? Wątpię. Ale na ów cud liczę. Sorry jeśli kogoś spoza ww grona uraziłem. Chciałem tylko zaznaczyć, że Prawda ... że bywają sytuacje gdy człowiek jest ślepy. Ja niegdyś byłem i stąd moja determinacja.
5 miesięcy temu / czloax
 
@Embra Dla mnie takie zakazy nie byłyby żadnym problemem. Zaznaczę, iż nie jestem elektoratem PIS-u.
5 miesięcy temu / Czytelniczka
 
To wszystko już było 100 lat temu. Komisarz ludowy Aleksandra Kołłontaj prowadziła rewolucję seksualną bolszewików. Celem było zniszczenie wartości tradycyjnych rodziny. Również wykorzystano do tego osoby homo.
5 miesięcy temu / Robi
 
@Embra: jestem za.
5 miesięcy temu / Margeritta
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.