Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Barbara Nowak na Marszu dla Życia i Rodziny: Nie chcemy dyskryminacji naszych rodzin


Odtwórz w YouTube
 

Dzisiaj, kiedy wiele agresywnych ideologii rozpanoszyło się w Europie, usiłują atakować także Polskę, musimy bardzo jasno powiedzieć, że tu, w tym miejscu spotykamy się z potrzeby serca, bo my nie chcemy dyskryminacji naszych rodzin – mówiła Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty na Marszu dla Życia i Rodziny w Warszawie.


DATA: 2020-10-07 14:07:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nie widzę żadnego mądrego komentarza. Brawo Pani Barbaro Nowak, tacy powinni być wszyscy nauczyciele, wówczas nie musielibyśmy się martwić o nasze dzieci. Brawo, Brawo, Brawo!!!!
1 miesiąc temu / ada
 
Pani Kurator w połowie drugiej kadencji spotkała się z rzeczywistością. Gdzie Pani była przez te wszystkie lata? Koalicja się sypie i robimy grunt pod przyszłe wybory? Żyła Pani w przekonaniu, ze ludzie się nie połapią w dwulicowości PiS-u?
1 miesiąc temu / Krzysztof
 
To pani Nowak i pani podobni wprowadzacie dyskryminację.
1 miesiąc temu / racjonalista
 
@czytelnik: co masz do singli?
1 miesiąc temu / Margeritta
 
teraz Margot bedzie ustslal jaka ma byc rodzina w Polsce. PiS nie potrafi zrobic z nim pirzafku, ani.z Kramkiem ani.z fundacja Batorego ! PiS jedynie stac na obrone futrzakow !
1 miesiąc temu / retro
 
Marsz dla życia i rodziny, to marsz ludzi odważnych. Nie lękających się głośno domagać całkowitego zakazu aborcji. Nie lękających się otwarcie twierdzić, że LGBT to zło. Kardynał Jędraszewski wskazał ostatnio nową niebezpieczną ideologię - godzącą w rodzinę - to ideologia singli. Nie wahajmy się otwarcie napominać singli!
1 miesiąc temu / Czytelnik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.