DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Za tę jedną rzecz lubię i szanuję Ordo Iuris
1 miesiąc temu / Kris
 
Widzę, że jakże inteligentni i wykształceni komentatorzy tego artykułu wolą się skupiać na tym, iż Norwegia jest krajem protestanckim najwyraźniej nie mając pojęcia o tym, że protastanci są chrześcijanami tak samo jak katolicy, czyli wiara jest ta sama oraz o tym, że w Polsce również jest wielu protestantów a nie wypowiadać się merytorycznie na temat tekstu. Prawdą jest, że działania barnevernet są patologiczne a osoby wyjeżdżające tam i mieszkające z różnych pobudek muszą się liczyć z możliwością zainteresowania tej instytucji. Prawdą jest również, że Polski, czy też "wschodni" system jest tak samo patologiczny.
5 miesięcy temu / Kat
 
Protestancki system Anglia Szwecja i Niemcy tam jest najgorzej. W Polsce skopoliowalismy ich system i tez odbierają 3 dzieci dzienniw
8 miesięcy temu / Rycerz
 
"Norwegowie zbudowali cały system rodzin zastępczych jako mechanizmu łączącego ? na skrajnie korupcjogennych zasadach ? prywatny biznes i administrację publiczną." Normalnie jeden wielki KIBUC... już widać na czym protestantyzm się wzorował także w tej dziedzinie
8 miesięcy temu / Ola
 
Nie rozumiem Polaków, którzy jadą tam z dziećmi, albo rodzą tam dzieci. Za parę groszy więcej fundować sobie dramat niewyobrażalny. Ja bym zwariowała gdyby mi odebrali moje malutkie dziecko z jakiegoś wymyślonego powodu!!
8 miesięcy temu / Ala
 
Czytaj uważnie co komentujesz. Nigdzie nie napisałem że protestanci są braćmi w wierze dla katolików. Nie zmienia to jednak faktu że protestanci jakąś tam wiarę mają. Fałszywą, ale mają. Poza tym, nie uogólniaj pisząc "Norwegowie to protestanci", bo to nieprawda że 100% Norwegów wyznaje protestantyzm.
8 miesięcy temu / @Stan
 
Razem uda nam się zmienić ten system, który od lat próbowano importować do innych krajów, w tym do Polski. - wycinka raka u korzeni.
8 miesięcy temu / kid
 
Ach, Norwegio, co dałaś ludzkości? - ropa wytrysła i chcecie być mistrzami, ale czego? NIC nie znaczycie w realiach, przy chociażby Polsce, gdzie byliście 1000lat? Fiordowa nacjo kultu człowieczego, jedz i pij co masz, ale nie mądrzyj się do spraw człowieka Katolickiego ! Pojęcia nie macie o czym mówicie, i oby nie stało się tak jak u innych co nie rozumieli . . . Od faryzeuszy po SWII, = redakcjo czuwaj, i wiesz czy już nie, o czym mowa??? Pozdrawiam . . .
8 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Protestanckie wychowanie jest bezwzględne. Również ze względu na protestancki etos pracy. Chętnie podpiszę petycję broniącą dzieci w Norwegii jako głos sprzeciwu.
8 miesięcy temu / Noe
 
Jeszcze jedno. Norwegowie to protestanci czyli nie wierza tak samo jak katolicy jezeli w cokolwiek wierza bo zdaje sie ze 90 procent wierzy tylko w mamone. Nie pisz wiec o ich wierze bo nie sa dla katolika zadnym bratem w wierze. Zbieraja co posiali.
8 miesięcy temu / Stan
 
Zadna zaraza nie jest dobra. Nie obchodzi mie to specjalnie jaka zaraza opanuje Norwegie. To jest chory kraj tak samo jak Szwecja i zasluguje na wszystko co go spotka. Obudza sie z reka w nocniku ale bedzie za pozno.
8 miesięcy temu / Stan
 
Jeśli lewacka zaraza zostanie zastąpiona islamską, to wcale nie będzie lepiej. Co za różnica dla wierzącego rodzica, czy jego dziecko skończy w piekle bo zostało zindoktrynowane na lewaka, czy skończy w piekle bo przeszło na islam?
8 miesięcy temu / @Stan
 
Norwegowie jeszcze nie wiedza o tym ale juz ich nie ma. Zrobiono ostatnio badania wsrod studentow w Norwegii i ok 50 procent nie chce miec dzieci. Super prawda? Rodziny islamskie i jwdnoplciowe chco je miec. Mopi zdaniem to dobrze boim mniej lewackiej bezmozgej zarazy chodzi pi swiecie to tym lepiej. Norwegowie sa piddawani praniy mozgu juz od przedszkola. Poprawnosc pilityczna, lewactwo i lgbt na kazdym kriku i na kazdtm etapie edukacji. Im miej uch tym lepiej.
8 miesięcy temu / Stan
 
@bjs. Jak naibardziej faszystowskim. Zupelnie jak w III Rzeszy za Hitlera. W koncu aryjczycy.
8 miesięcy temu / Stan
 
Cały ten potężny system istnieje chyba tylko po to, żeby złodzieje mogli swobodnie kraść, a zboczeńcy zaspokajać swe chore żądze. Cały potężny system zbudowany przez państwo a skierowany przeciwko dzieciom... Bandycki to kraj i bandyckie obyczaje. To aż się prosi o sankcje, a w zasadzie o interwencję siłową, szczególnie że Norwegia próbuje ten obłęd roznosić po całej Europie, vide tzw. fundusze norweskie.
8 miesięcy temu / Bondaree
 
Bo tam karty rozdaje diabeł, ateizm i pogaństwo, czyli lewica, demokraci i socjaliści; nic nowego pod słońcem, signum temporis! RIP
8 miesięcy temu / PI Grembowicz
 
Można śmiało stwierdzić że Norwegia jest krajem faszystowskim.
8 miesięcy temu / bjs
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.