DZIŚ JEST:   18   CZERWCA   2019 r.

Św. Elżbieta z Schönau
Św. Amand, biskup Bordeaux
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Mistrz: O wojnę. O pretekst do zastosowania 1066.
11 miesięcy temu / uczeń
 
Przecież pis już przyjął więc o co chodzi
11 miesięcy temu / Mistrz
 
Nie, nawet deklaracja przyjęcia imigranta do swojego domu i zapewnienia utrzymania go z własnych środków nie usprawiedliwia przyjmowania groźnych osób. Po pierwsze, oni nie będą siedzieć zamknięci w tych domach jak w więzieniach, tylko będą poruszać się w przestrzeni publicznej, bez nadzoru ze strony deklarującego. Po drugie, co jeśli imigrant zamorduje nieroztropnego deklarującego? Kto wtedy przejmie zobowiązania deklarującego?
11 miesięcy temu / do Polak
 
Mamy najłatwiejsze warunki zezwoleń na pobyt, co jest zasługą jedynego "ministra" ktory pełnił funkcję za PO i dalej nią pełni.. szefa UdsC. A ułatwienia które szykuje minister Rafalsla to naiwne słuchanie pracodawców żądających taniej siły roboczej, a tak naprawdę pracę w Polsce podejmuje może 1/4 tych którzy są sprowadzani. A wielu pracuje na 1/4 etatu i na śmieciowe umowy, ale wiedzą że państwo nic nie może, bo nawet nie ma kto robić kontroli.
11 miesięcy temu / Veritatis
 
pytanie powinno brzmieć: Czy deklarujesz się przyjąć uchodźców do swojego domu/mieszkania i zapewnić im utrzymanie oraz opiekę medyczną? Lewactwo pomagać chce, ale nie za swoje
11 miesięcy temu / Polak
 
Prawda jest taka, że conajmniej 99% Polaków nie chcą imigracji islamskiej do Polski !!! Polacy wiedzą już że tam gdzie sie pojawia ubogacenie islamskie to tam wczesniej czy pózniej musi dojść do problemów z prawem.Dzisiaj np.podano, że we Francji policja francuska zabiła jednego islamskiego handlarza narkotyków i momentalnie całe srodowisko islamskie zwiazane z tym własnie handlarzem i nie tylko zaczeło uliczne zadymy z paleniem i niszczeniem samochodów i wszystkiego co im tylko w łapska wpadlo.To kolejny dowód na to ze nie powinno sie wpuszczac islamu do Europy a już na pewni NIGDY do Polski !!! Ta ideologia nigdy nie powinna mieć prawa funkcjonowania na terenach Europy.Raz wpuszczeni rozpszestrzeniają się niczym rak DLATEGO NIE MA POLAKÓW ZGODY I NIGDY NIE BĘDZIE !!!
11 miesięcy temu / Nigdy!!!
 
Brak wiedzy i rozeznania w temacie. Kultywowanie naiwnej wiary w nowoczesność to obraz elit, które ochotnie są w stanie zaakceptować multikulti.
11 miesięcy temu / Krakusik
 
Od początku tego roku 6 tyś. mieszkańców Azji i Afryki otrzymało pozwolenia na pobyt. Pomysł aby ''zasypać'' rynek pracy tanią siłą roboczą z zagranicy która hamuje podwyżki pensji dla Polaków i urzymuje stagnację jest pomysłem co najmniej nie trafionym. Przedsiębiorcom którzy chcą płacić jak najmniej swoim pracownikom polityka rządu jest na rękę i są zadowoleni ale co na ''zwykli szarzy'' obywatele ? PiS obiecywał wyborcom że nie będzie przyjmował nachodźców ale jak widać trzeba literalnie traktować to co mówi rząd bo o ''pracownikach'' z Afryki, Azji, Indii itd. nie wspominał. Polacy mają jednak alternatywę w postaci Ruchu Narodowego i jeśli wykażą odrobinę dobrej woli to mogą wprowadzić do sejmu partię która jest konstruktywna i wniesie coś dobrego do Polskiej sceny politycznej.
11 miesięcy temu / ZEUS
 
Polska jest jednym z krajów o największej liczbie przyjętych uchodźców. Z sąsiedniej Ukrainy toczącej nierówną wojnę z Rosją przyjechało do Polski prawie 2 mln migrantów. Czeku Merkel i jej podobni tego faktu nie akceptują?
11 miesięcy temu / Widzący z Lublina
 
Do prawdy trzeba być kompletnym ignorantem i głupcem aby mimo doniesień o rozbojach, kradzieżach, morderstwach i gwałtach dokonywanych przez ''uchodźców'' chcieć ich sprowadzać do własnego kraju. Statystyki policyjne nie kłamią i jasno dowodzą że tam gdzie pojawiają się ci ''uchodźcy'' tam też drastycznie wzrasta przestępczość. Częściej też dochodzi do zamachów terrorystycznych i agresywnego promowania islamu oraz narzucania jego zasad gospodarzom. Widać też jak na dłoni że najbardziej ZA przyjmowaniem optuje lewactwo. To akurat nie dziwi, ale dla czego PiS który mieni się partią prawicową, tworzy instrumenty prawne które ułatwiają zalewanie Polski ludźmi z Ukrainy i z poza Europy ? Pozwolenia na pracę mają być wydawane na 5 lat. co jest chyba ewenementem na skalę europejską. Rząd chce tymi ludźmi łatać dziurę demograficzną i zastąpić nimi Polaków którzy wyjechali na tzw. zachód. Wyborcy którzy głosowali na PiS raczej nie chcą multi-kulti we własnym kraju
11 miesięcy temu / ZEUS
 
Wystarczy popatrzeć na nich na niego.. i sie odechciewa przyjmowania!
11 miesięcy temu / dawid
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.