DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Badania dotyczące rzekomej dyskryminacji

Badania dotyczące rzekomej dyskryminacji
fot. JLogan / commons.wikimedia.org

Agencja Praw Podstawowych UE zdecydowała się wydać kwotę 370 tysięcy euro (!) z pieniędzy podatników na nowe badania dot. dyskryminacji pederastów, lesbijek i transwestytów w Europie. Biorąc pod uwagę sposób ich przeprowadzenia, wynik z góry można przewidzieć: prawie każda osoba należąca do tzw. wspólnoty LGBT narażona jest na dyskryminację. „Alarmujące” wyniki zostaną wkrótce szumnie ogłoszone po to, by zmusić państwa do zmiany przepisów.


Agencja Praw Podstawowych UE opublikuje najprawdopodobniej raport podkreślając, że szerząca się dyskryminacja homoseksualistów i lesbijek jest jednym z najpoważniejszych problemów społecznych w Unii. Zasugeruje konieczność podjęcia radykalnych środków prawnych w celu rozwiązania problemu. Brakuje jednak na razie „faktów”, na których by go oparto. W tym celu Agencja zleciła przeprowadzenie „europejskiego badania LGBT", które realizowane jest przez Instytut Gallupa wspólnie z homoseksualnym lobby - grupą "ILGA-Europe". Notabene „ILGA Europe” twierdzi, że jest niezależną „organizacją pozarządowa” podczas gdy faktycznie otrzymuje około 70 procent swoich funduszy z Komisji Europejskiej i od holenderskiego rządu.Resztę pieniędzy przekazują jej lewicowi miliarderzy np. George Soros i Sigrid Rausing. „Ilga Europe” wraz z Instytutem Gallupa wygrały przetarg a samo badanie znaleźć w Internecie pod adresem: www.lgbtsurvey.eu.

 

Wystarczy rzucić na nie okiem by zrozumieć, że celem ankiety nie jest chęć poznania prawdy na temat rzeczywistej dyskryminacji konkretnych osób ale wywołanie wrażenia, że raport Agencji Praw Podstawowych opiera się na „poważnym” badaniu społecznym, które powinno zaalarmować społeczeństwo „faktami i liczbami” na temat rzekomej dyskryminacji.

 

Zgodnie z konstrukcją ankiety, opinie osób LGBT mają być jedynym źródłem informacji. Czy ktoś się więc zdziwi, że wynik tego badania będzie taki, iż w krajach europejskich panuje „powszechna dyskryminacja” homoseksualistów? Nie trudno też pojąć, dlaczego trzeba wydać 370 tysięcy euro... Ankieta nie tylko wyklucza wszystkich nie-homoseksualistów, ale także de facto wyklucza wszystkie osoby LGBT, które nie uważają się za ofiary dyskryminacji. Łatwo przewidzieć, że na podstawie tego badania Agencja Praw Podstawowych wkrótce poinformuje nas, że „99,9 proc. osób LGBT jest ofiarami dyskryminacji". W ankiecie sugeruje się także zmiany, które mają pomóc zwalczać dyskryminację. Są nimi „możliwość zawarcia małżeństwa i / lub zarejestrowania związków partnerskich," „możliwość adoptowania dzieci", „uznanie związków osób tej samej płci w całej Unii Europejskiej" itp.

 

Źródło: Pro Europa Christiana

AS


DATA: 2012-04-05 19:48
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jest publiczna kasa, jest impreza...
ponad 8 lat temu / Mike
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.