DZIŚ JEST:   03   GRUDNIA   2020 r.

Św. Franciszka Ksawerego
Św. Kasjana, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Piękny tekst obalający kilka mitów nt. eutanazji, tyle, że nie bardzo rozumiem ostatnie zdanie... "Na dobrą śmierć zapracowujemy już teraz, tak by nie stanąć kiedyś przed wynikającym z rozpaczy i depresji pragnieniem eutanazji." Nie mamy jednakże wpływu na to, że zachorujemy np na depresję, poza tym dzisiejszy świat powywracał do góry nogami pojęcia morderstwo na nienarodzonym dziecku nazywa, aborcją, prawem wyboru, jeśli człowiek myśli o śmierci, "eutanazji" diagnozuje się u niego myśli samobójcze, leczy się, ratuje, staram pomóc, gdyż są szanse na pomoc? jeśli zaś się ciężko chory (teoretycznie szans niema ) wtedy owe pragnienie jest jego prawem...Coraz mniej rozumiem z tej pokrętnej chyba szatańskiej logiki...A czy postrzeganie szans jest obiektywne? Jak ja chcę umrzeć? wolę nawet nie poruszać tego tematu? Bywa i tak, ze jak najszybciej :( Życie jednak zawsze należy chronić, zawsze...
ponad 7 lat temu / Bartek
 
MÓWIĘ GŁOŚNO NIE! EUTANAZJI, ABORCJI,IN VITRO i innym szatańskim pomysłom!
ponad 7 lat temu / aneta
 
KRZYCZE GŁOSNO NIE!!! DLA PIĘKNYCH IMION ABORCJI, EUTANAZJI I EUGENIKI, TE TRZY IMIONA TO IMIE ZBRODNI, TAK PIĘKNIE NAZWANO ZBRODNIE. GDYBY POWIEDZIANO ZE TO ZBRODNIA TO WSZYSCY BYLI BY WSTRZĄSNIĘCI SAMYM SŁOWEM, A TAK SA TYLKO ZMIESZANI NIEWIEDZĄ BO IMIONA PIĘKNE.
ponad 7 lat temu / M.
 
Bóg dał życie człowiekowi. Więc tylko Bogu należy się prawo do jego odebrania!
ponad 7 lat temu / some1
 
nikomu nie życze, by zachorował na raka. by tzw "lekarze onkolodzy" kroili go, a gdy potwór, mimo tego będzie się odnawiał, truli chorego nieskuteczną, a mordującą organizm tzw "chemią" lub przypalali tzw "radioterapią", nie życze nikomu by, z bólu nie mógł spać, tylko po to by ze zmęczenia bólem i brakiem snu, po chwili mdlał, by zaraz się ocknąć, gdy żadnen nawet najmocniejszy środek przeciw bólowy nie działał, a jedynym co działa był narkotyk - morfina. nie życzę nikomu by potwór rozsadzał jego kości, organy wewnętrzne, ciało, tylko po to by umrzeć razem z umęczonym chorym. nie życzę. ...ale życzę wszystkim by będąc, tak ciężko chorym, wyspowiadali się, przyjeli sakrament ostatniego namaszczenia, i odeszli we śnie do Pana. śmierć to nie przekleństwo, to wybawienie.
ponad 7 lat temu / piotr
 
Jak smutne jest życie Anny w w/w wypowiedzi(przecież nie wszyscy czekają, aż ktoś kipnie).A w ogóle po co używać chemii do zabijania ludzi. Najlepiej wykorzystać prąd. Efekt gwarantowany prawie w stu procentach.
ponad 7 lat temu / marekb54
 
+
ponad 7 lat temu / Asia
 
Nie akceptuje EUTANAZJI!
ponad 7 lat temu / Czytelnik
 
P I L U J P O L S K I
ponad 7 lat temu / PAWEŁ
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.