DZIŚ JEST:   03   GRUDNIA   2020 r.

Św. Franciszka Ksawerego
Św. Kasjana, męczennika
 
 
 
 

Austriacki minister obrony: musimy położyć kres nielegalnej imigracji

Austriacki minister obrony: musimy położyć kres nielegalnej imigracji
REUTERS/Heinz-Peter Bader

Hans Peter Doskozil, austriacki minister obrony powiedział w wywiadzie dla niemieckiego „Bilda”, że politycy powinni znaleźć metodę, aby położyć kres nielegalnej imigracji. Jak dodał, konieczne jest również wprowadzenie limitów przyjęcia uchodźców dla całej Unii Europejskiej. Swoje plany przedstawił już ważnym politykom w Austrii.


W rozmowie z „Bildem”, austriacki minister obrony podkreślił, że konieczne jest zakończenie procederu nielegalnej imigracji. Niezwykle istotne, zdaniem polityka, jest również określenie maksymalnego limitu przyjęcia imigrantów przez całą Unię Europejską. Będzie to możliwe dzięki oszacowaniu przez poszczególne państwa, indywidualnej, maksymalnej granicy możliwości przyjęcia przybyszów z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Zdaniem Doskozila, pozwoli to na zakończenie błędnej polityki azylowej Unii Europejskiej.


„Musimy przyznać i szczerze powiedzieć, że zdolność absorpcyjna krajów Unii Europejskiej jest ograniczona” – powiedział Hans Peter Doskozil.


Interesująco brzmi propozycja wprowadzenia nowej regulacji, która pozwalałaby o staranie się o prawo do azylu jedynie poza granicami Unii Europejskiej. Dopiero po otrzymaniu zgody na przyjęcie do kraju, imigranci mogliby przekroczyć granice i wjechać na teren UE. Wnioski o azyl mogłyby być składane w specjalnych ośrodkach unijnych zlokalizowanych w krajach trzecich, skąd przybywają imigranci. Wśród nich wymienia m.in. Niger, Jordanię i Uzbekistan. - Państwa UE, a nie organizacje przemytników ludzi, decydowałyby o tym, kto może wjechać do Unii – powiedział polityk.


Jak informuje „Kurier”, austriacki minister obrony przedstawił już swoje plany ministrowi spraw wewnętrznych Wolfgangowi Sobotce oraz ministrowi spraw zagranicznych Sebastianowi Kurzowi.

 

 

Źródło: Salzburg.com, bild.de, interia.pl

POz
 


DATA: 2017-01-05 19:43
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Zaczyna się odzywać w ludziach (niektórych) instynkt przetrwania, ale czy nie za późno, czy nie za słabo. Film pokazujący, że nawet w USA obywatele widzą świat, zamach w Berlinie z wykorzystaniem Polskiej ciężarówki, zniszczenie lokalu z kebabem inaczej niżby tego chciała Unia - https://www.youtube.com/watch?v=rnjCOWL8Afw
ponad 3 lata temu / koralik
 
Polska ŻADNEGO MUSLIMA !!! nie bedzie sprowadzać !!! Niech Austria nawet o tym zapomni !!! I EU też nie powinna !!! Dość już tego !!! Stom islamizacji Europy raz na zawsze !!! A tych którzy tu już niestety wtargneli podstepem i są trzeba natychmiast deportować i to w podskokach !!!
ponad 3 lata temu / ZeroZeroiJeszczeRazZdecydowaneZeroSprowadzania!!!
 
"Dopiero po otrzymaniu zgody na przyjęcie do kraju, imigranci mogliby przekroczyć granice i wjechać na teren UE" - co zwiększy ilość imigrantów, bo do "nielegalnych" dojdą "legalni".
ponad 3 lata temu / r
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.