DZIŚ JEST:   20   LISTOPADA   2019 r.

Św. Rafała Kalinowskiego
Św. Feliksa Walezjusza
 
 
 
 

Austria: zakaz wstępu do szkół dla homodeprawatorów

Austria: zakaz wstępu do szkół dla homodeprawatorów
źródło: pixabay.com

W Austrii deprawatorzy dzieci spod znaku LGBT nie będą mieć wstępu do szkół. Główne partie przygotowały ustawę, która zakazuje demoralizacji uczniów.

 

W ubiegłym roku wybuchła w Austrii afera z powodu obecności w szkołach pracowników organizacji „TeenStar”, która zajmuje się edukacją seksualną. Nie dlatego bynajmniej, by „TeenStar” prezentowała treści LGBT; wprost przeciwnie. Grupa informowała uczniów, że homoseksualizm jest wyleczalny i nie trzeba przez całe życie być tzw. gejem. Jako, że organizacja miała wsparcie Konferencji Episkopatu Austrii, lewackie siły rozpoczęły niesamowitą nagonkę na prawicowy rząd ÖVP i FPÖ oraz na biskupów.

 

Władze ugięły się i zakazały grupie wstępu do szkół. Teraz jednak zamierzają wykorzystać ten casus, by uniemożliwić wkraczanie na lekcje edukacji seksualnej także wszelkiej maści lewackim organizacjom, które szermując hasłami tolerancji głoszą antropologiczne kłamstwa i tęczowy totalitaryzm. Partie ÖVP i FPÖ złożyły wniosek, który zakazuje uczestnictwa w lekcjach edukacji seksualnej jakimkolwiek osobom trzecim oprócz nauczycieli i samych uczniów.

 

„W obszarze edukacji seksualnej są w szkołach w Austrii aktywne niezliczone organizacje. Podczas wielomiesięcznej dyskusji krytykowano wciąż TeenStar, stowarzyszenie wspierane przez Konferencję Episkopatu. Nie mówiono w ogóle o jeżących włosy na głowie treściach rozmaitych aktywnych w szkołach innych grup” - napisała w mediach społęcznościowych Gudrun Kugler-Lang, deputowana do parlamentu z ramienia ÖVP. Jak dodała, wystarczy, by lekcje edukacji seksualnej prowadzili nauczyciele, żadnych innych osób do tego nie potrzeba. „Razem z FPÖ mamy większość popierającą ten wniosek. To ważny krok naprzód – i bardzo się z tego cieszę!” - dodała.

 

Choć ustawa ograniczy działalność także dobrych, katolickich organizacji, to uderzy przede wszystkim w o wiele liczniejsze podłe grupy deprawatorów. Co więcej takie stowarzyszenia jak „TeenStar” będą mogły nadal wspierać edukację w prywatnych katolickich szkołach.

 

Pach

Źródło: jungefreiheit.de


DATA: 2019-06-15 16:05
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
8
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Żeby cokolwiek zmienić, a więc ZAKAZAĆ całkowicie i zdroworozsądkowo tego typu edukacji, trzeba ludzi odważnych w polityce i jednoznacznej postawy społeczeństwa. Drugim krokiem musiałoby być porozumienie z rządami innych krajów w regionie w tej kwestii. Tylko kontrrewolucja i odzyskiwanie pola krok po kroku. MASOWE ODRZUCENIE DEPRAWACJI. Oczywiście edukacja jest jedną z wielu gałęzi do odzyskania. Jak być powinno? W sprawach moralnych podam przykład przedwojenny: taka sama narracja obowiązywała w domu, szkole, kościele, sferze publicznej. Bez niedomówień, bez manipulacji pojęciami. Amen.
4 miesiące temu / jac
 
dzieci trzeba edukować w domu. Rodzice nie są tym zainteresowani, wolą oddać dzieci instytucjom.
5 miesięcy temu / Michał
 
LGBT GENDER - JAKO IDEOLOGIA NEOMARKSISTOWSKA powinna być ZWALCZANA Z URZĘDU TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI
5 miesięcy temu / Edu
 
Akurat brak jakiejkolwiek rzeczywistej reakcji ze strony nierządu w ciągu 4 lat świadczy jednoznacznie o PiS-ie. Społeczeństwo pomimo ze obejmuje wiele uszkodzonych jednostek, jestem przekonany ze jest jednoznacznie przeciwne agitacji zboczeńców w szkołach. I nawet ten fakt nie pozwala ?katolickiej prawicy? uczynić nic dla przyszłości Polski.
5 miesięcy temu / Michal
 
@rodzice Gdyby tak faktycznie było, że rodzice chcą wartości to już teraz nie było dzieci w szkołach. Rodzice, którym zależy to margines.
5 miesięcy temu / Robert
 
@odp To nie elgieBety będą strzelać, tylko formacje zbrojne pod ich kontrolą. Wojsko, policja itd. Z Panem Bogiem+
5 miesięcy temu / Em
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.