Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   STYCZNIA   2021 r.

Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
 
 
 
 

Ataki i obelgi. To niektóre reakcje na hasło „STOP Komunii św. na rękę” II RAPORT O STANIE WWWIARY#3


Odtwórz w YouTube
 

„STOP Komunii Świętej na rękę” - ta akcja autorstwa Stowarzyszenia im. Ks. Piotra Skargi wywołała oburzające reakcje niektórych wierzących. W tym, niestety, kapłanów. Dowiedz się więcej z „Raportu o stanie wwwiary” Mateusza Ochmana.

Czytaj także:
DATA: 2021-01-12 11:05:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Stop komunii świętej na rękę, jest dziełem Boga. Sam Bóg przez naszych braci ze stowarzyszenia im. Piotra Skargi upomina się o to, by z szacunkiem przyjmowano Ciało Jego umiłowanego Syna. Pamiętam o was w modlitwie ?? i także promuję to dzieło.
3 miesiące temu / X Robert
 
Za tych wszystkich kapłanów, którzy krytykują akcję "Stop Komunii św. na rękę" jako kapłan przepraszam i proszę o modlitwę za nas, kapłanów. Bóg zapłać.
3 miesiące temu / ks. Wojciech
 
NIE PONIEWIERAJCIE JEZUSEM LUDZIE.. MAŁEJ WIARY JESTEŚCIE / EŁCHARYSTIA TO CAŁY JEZUS SIE NAM DAJE NASZ P A N I ZBAWCA.
3 miesiące temu / BETI
 
A bilbord z brudnymi rękami nie jest obelgą wymierzoną w przyjmujących na rękę?
3 miesiące temu / abc
 
Bo jest wojna demonow moze to ostateczne starcie i dlatego ludzie sa usypiani diabelskim klamstwem coronocowida i nie widza Boga?
3 miesiące temu / zbigniew
 
Do Pink Floyd : Jezus powiedział do swoich uczniów:" Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić. Zaprawdę bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni". A Ty Pink Floyd chcesz reformować kościół? Pycha kroczy przed upadkiem.
3 miesiące temu / Patrycjusz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.