DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

Atak w rocznicę Charlie Hebdo. Zamachowiec krzyczał „Allahu akbar”. Został zastrzelony

Atak w rocznicę Charlie Hebdo. Zamachowiec krzyczał „Allahu akbar”. Został zastrzelony
fot. bossip.com

Muzułmanin uzbrojony w nóż oraz atrapę pasa z ładunkami wybuchowymi wszedł na komisariat policji w Paryżu. Krzyczał „Allahu akbar” i próbował zaatakować policjanta. Został zastrzelony przez funkcjonariuszy.

 

W rocznicę zamachu na redakcję obrazoburczego brukowca „Charlie Hebdo” doszło do ataku na komisariat policji w Paryżu. - Mężczyzna usiłował w czwartek rano zaatakować policjanta w punkcie przyjęć komisariatu i w odpowiedzi został zastrzelony przez policjantów – poinformował rzecznik francuskiego resortu spraw wewnętrznych, Pierre-Henry Brandet.

 

Udaremniona próba zamachu miała miejsca w komisariacie w północnej części miasta. Zaraz po ataku grupa snajperów zabezpieczyła budynek, a na miejscu pojawił się minister spraw wewnętrznych, Bernard Cazeneuve. Podjęto również środki bezpieczeństwa wokół miejsca zajścia, zamykając ruch na ulicy oraz miejscowe przedszkole, a ludziom polecając skrycie się w bezpiecznych miejscach.

 

Muzułmanin zaatakował niedługo po oficjalnych obchodach rocznicy „Charlie Hebdo”, które odbyły się z udziałem Francois Hollande’a. Prezydent Republiki Francuskiej podkreślił, iż kraj wciąż narażony jest na akty terroryzmu, które stanowią nie tylko przestępstwo, ale i zamach na Republikę.

 

 

Źródło: gosc.pl

FO
DATA: 2016-01-07 18:24
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To policjanci tego śmierdziela ZASTRZELILI? A nie próbowali tłumaczyć, że brzydko postępuje i narusza tradycje francuskiego państwa laickiego (tłumacząc na język cywilizowanych ludzi - zoologicznie antychrześcijańskiego)? Mam nadziej że cioty, feminazistki, eurokomuchy, ćpuny i inny ludzki śmieć nie przeforsują wydalenia ich z policji.
ponad 4 lata temu / SN
 
Całe szczęście że trafił akurat na policję.Gdyby wszedł do sklepu (przypadkowo)nikt nie miałby broni i napewno skończyłoby się jakby odwrotnie.Dobrze że nikomu nie wolno nosić broni-islmici nie muszą się bać,a że jeden pomylił drzwi...no trudno ,jest za to w islamskim raju(raju swego lucyfera).
ponad 4 lata temu / Hugon de Payns
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.