Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   05   LIPCA   2020 r.

XIV Niedziela zwykła
Św. Antoniego Marii Zaccarii
Św. Antanazego z Atos
 
 
 
 

Atak Antify, bojkot WHO i cenzurowanie katolików. Pierwsze efekty „nowej normalności” [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Donald Trump zapowiedział wpisanie Antify na listę organizacji terrorystycznych. Prezydent USA zapowiedział również, że w ciągu najbliższych miesięcy Stany Zjednoczone wystąpią ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Jeśli dołożymy do tego zablokowanie na Facebooku profilu Archidiecezji Gnieźnieńskiej, to widzimy jak w praktyce będzie wyglądała nowa normalność po epidemii koronawirusa w wydaniu największych graczy politycznych i medialnych na świecie. Jacek Ożóg zaprasza na RAPORT PCh24.pl.


DATA: 2020-06-01 13:58:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@ Jakieś wnioski \\ No i odtworzoną Polską!
1 miesiąc temu / Ryś
 
To wszystko wygląda bardzo źle. Wielcy gracze ze światowej sceny politycznej usiłują coś dla siebie ugrać na tej tzw. pandemii. Wyczuli, że to dobry moment, gdy opinia publiczna jest zdezorientowana sprzecznymi informacjami i w dużej mierze sterroryzowana rygorami. Wiele wskazuje, że niestety obecnie NIKT nie dysponuje obiektywnym obrazem faktycznego stanu rzeczy. Zatem podejmowane decyzje, nawet przy najlepszej woli decydentów - he, he! - nie mogą być optymalne. Trochę podobną sytuację - w sensie zamętu informacyjnego i błędnej oceny sytuacji - mieliśmy w 1914 r. po zamachu w Sarajewie. Do dziś historycy się spierają, kto i jak został wówczas zmanipulowany lub skłoniony do błędnej decyzji, ale zgadzają się, że każdy uważał, iż będzie tym "wygranym". No i skończyło się zbiorowym samobójstwem Europy, bolszewizmem, milionami ofiar i bezmiarem nieszczęść, a przy tym bez definitywnych rozstrzygnięć - na to potrzeba było kolejnej, jeszcze gorszej wojny.
1 miesiąc temu / Jakieś wnioski
 
A co ma piernik do wiatraka.
1 miesiąc temu / Zbyszek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 143 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.