DZIŚ JEST:   20   SIERPNIA   2019 r.

Św. Bernarda z Clairvaux, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dziś 29 stycznia Sąd Najwyższy potwierdził wyrok z października. Asia Bibi może opuścić Pakistan. Módlcie się, aby to nastąpiło.
6 miesięcy temu / Gość
 
@dzieciak: chodzi mi o forumowiczów którzy pisali "żadnych uchodźców", a nie "żadnych innowierców". Ci drudzy mieli i mają rację, ci pierwsi sami są innowiercami bo tylko udają katolików. Zresztą, jak widać, nagle ci obłudnicy "wyginęli".
9 miesięcy temu / hehehe
 
Przykro mi, że rząd Polski nie proponuje jej i jej rodzinie schronienia! ...i z całym szacunkiem dla muzułmanów: nikt nie chciał obrażać ani obrazić Mahometa ...dlatego zabieramy tę rodzinę do siebie, żeby nie było niepotrzebnego konfliktu. ...i należy dodać: My, Rzeczpospolita, chcemy chronić i wspierać CHRZEŚCIJAN na świecie! I zwrócimy się do innych państw chrześcijańskich, aby wspólnie móc działać w tym kierunku! ...ale chyba zbyt wiele wymagam, nieprawdaż? ;/
9 miesięcy temu / mazursky
 
Jak widac to nie tylko politycy, ale organizacje charytatywne i koscielna hierarchia zawodza w Polsce. Taki prezent w postaci Asia nie pozostawia sie na zgube losu. Przykre to Jak sie marnuje doskonale okazje ku okazaniu swiatu swojej dobroczynnosci w potrzebie. Skoro kraje niskiej religijnosci Jak Francja czy GB daja pomoc i schronienie chrzescijanom, to co nasze katolickie srodowisko ma na usprawiedliwienie???
9 miesięcy temu / Bartek
 
Przed wyrokiem media podawały informację, że jeśli zostanie uwolniona, uda się do Francji, gdzie ma już zagwarantowany azyl. Natomiast jej rodzina przebywa w tej chwili w Londynie pod opieką papieskiego Kościoła w Potrzebie. Apele do polskiego rządu czy do papieża są trochę spóźnione.
9 miesięcy temu / asdf
 
Zadnych innowiercow "uchodzcow" dzieciaku...
9 miesięcy temu / do hehehe
 
islam=śmierć
9 miesięcy temu / Aldona
 
Bardzo proszę Polski Rząd o przyznanie azylu Asi Bibi i jej rodzinie, oni już nie mogą mieszkać w Pakistanie.. Ta wyjątkowa kobieta i jej rodzina zasługuje na miejsce zamieszkania w katolickim kraju, tu będą bezpieczni.
9 miesięcy temu / sun
 
A gdzie się nagle pochowali wyznawcy poglądu "żadnych uchodźców"?
9 miesięcy temu / hehehe
 
Nie przyszło wam do głowy, że opóźnienie ogłoszenia wyroku mogło być związane z tym, że już ją potajemnie gdzieś przemieścili?
9 miesięcy temu / Lylo
 
Dlaczego Pplska nie wystapila jeszcze o przyznanie tej nieiwascie oraz bliskich w rodzinie o przyznanie statusu przesiedlenia do naszej Ojczyzny?
9 miesięcy temu / Bartak
 
Pani Asii Bibi była przetrzymywania w więzieniu około 10 lat i po wyjściu jest prawie pewnie,ze zostanie zamordowana przez muzułmanów. Obecnie tylko emigracja może uratować ją od samosądu. Myślę,że Papież jak i biskupi w tym biskupi w Polsce powinni jej natychmiast pomóc i przyjąć całą rodzinę np. do Polski.Obawiam się, że nikt jej nie pomoże , tylko będą puste słowa. Obym się mylił
9 miesięcy temu / abc
 
Popieram, Polska lub Watykan powinien natychmiast przyjąć Panią Asii Bibi wraz z rodziną, gdyż muzułmanie mogą ich zabić i obawiam się .że na pewno to zrobią. Polscy biskupi , proszę ratujcie chrześcijankę i jej rodzinę przed muzułmanami, bo ją zabiją. Pomóżcie im.
9 miesięcy temu / cichy
 
Brawo! Sąd Najwyższy w Pakistanie wykazał się dużą odwagą i nie poszedł śladami Piłata, który będąc pod presją, skazał na śmieć niewinnego człowieka (Mateusza 26:65,66; Jana 19:7).
9 miesięcy temu / Ewiak Ryszard
 
@n - Polska przyjmuje, ale islamistów
9 miesięcy temu / Jan
 
Polska powinna przyjąć tę rodzinę.
9 miesięcy temu / n
 
Uważam, że polscy podatnicy nie zbiednieliby, gdyby Asię Bibi wraz z rodziną polskie służby konsularne przewiozły bezpośrednio z więzienia na lotnisko i wysłały do Polski. Jeśli chcemy być w awangardzie krzewicieli praw człowieka, to bądźmy właśnie w takiej sprawie! Okażmy solidarność z tymi, którzy są uciskani za wiarę w Jezusa. To są prawdziwi uchodźcy, a nie imigranci ekonomiczni. Polecam pomysł naszemu MSZ i proszę Boga by ta historia naprawdę miała szczęśliwe zakończenie również na tym świecie.
9 miesięcy temu / Gan
 
Chwała Panu. Oby jak najszybciej znaleźli się w miejscu bezpiecznym. Św. Józefie który ochroniłeś niegdyś dziecię Jezus i Jego Matkę przed zagładą Heroda, ochroń i teraz te swoje dzieci które są w niebezpieczeństwie śmierci. Amen.
9 miesięcy temu / qlnick
 
Bogu niech będą dzięki. Polska w tej sytuacji mogłaby zaoferować azyl Jej i rodzinie
9 miesięcy temu / Toni
 
Mozna by bylo Ja z Cala rodzina przyjac do Polski Powinnismy pomaga przesladowanym chrzescijanom
9 miesięcy temu / Piko
 
Tylko gdzie dostanie bezpieczny azyl? Europa środkowa, Ameryka Południowa? Zmniejsza się na świecie w zastraszającym tempie bezpieczna przestrzeń dla chrześcijan.
9 miesięcy temu / Tomasz
 
Takich imigrantów z chęcią byśmy przyjęli.
9 miesięcy temu / o
 
BOGU DZIĘKI . MIEJ JĄ PANIE BOŻE W SWEJ OPIECE
9 miesięcy temu / pol
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.