DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Islam to religia terroru, szowinizmu,strachu i gnębienia kobiet. Kościół powinien kategorycznie chłodno odnosić się do niego a nie popierać najazd uchodźców na Europę. Zresztą wystarczy spojrzeć na dwie ikony religii chrześcijaństwa Jezus, obojętnie czy ktoś wierzy, czy nie wierzy nie można Jezusowi zarzucić niczego złego, wręcz przeciwnie wiele dobrego. A co można powiedzieć o głównej postaci Islamu?Mahomet pedofil i barbarzyńca. To wystarczy żeby wystrzegać się islamu jak ognia.
ponad 1 rok temu / Michu.
 
Islam nie jest religią. Jest totalitarną ideologią jak faszyzm czy komunizm. Zawiera jedynie elementy religii.
ponad 1 rok temu / Em.
 
JEZUS JEST PANEM - Dzięki Ci Boże
ponad 1 rok temu / edi
 
Islam się zmienia szargany wewnętrznymi napięciami.
ponad 1 rok temu / Lech
 
Piękna wiadomość za którą Bogu niech będą dzięki. Aby znalazła się wraz z rodziną w bezpiecznym miejscu, bo religia miecza pewnie będzie ją ścigać. Panie Boże chroń Asię Bibi i jej rodzinę, żeby nigdy nie dosięgły ich ręce wrogów Kościoła.
ponad 1 rok temu / Filip
 
Maryjo prosimy, ześlij zastępy Aniołów, aby pod Twoimi rozkazami ścigały szatanów, zwalczały ich wszędzie, ukróciły ich zuchwalstwo i strąciły w przepaść piekielną. Amen.
ponad 1 rok temu / o
 
A odszkodowanie?
ponad 1 rok temu / aaa
 
już wolna Bogu dzięki teraz czas na prawników i odszkodowanie za 9 lat w celi śmierci i przywrócenie kary śmierci dla islamistów na całym świecie lub chociaż w europie
ponad 1 rok temu / pol
 
Islam to religia wojny i podboju świata. Szaleństwo ekumenizmu lansowane w pewnych kręgach pokazuje jak ludzie z niby wyższym wykształceniem i tytułami profesorskimi mylą się na całej linii. Jednak poprawność polityczna nakazuje nie zauważać cierpienia wielu niewinnych ludzi wyznających Chrystusa. Jakże naiwnie brzmią słowa jednego z biskupów na ten temat. Jan III Sobieski Polski Lew spod Wiednia mógłby coś na ten temat powiedzieć.
ponad 1 rok temu / Krakusik
 
Teraz pani Asia Bibi potrzebuje naszej modlitwy, bardziej niż kiedykolwiek. No panowie różańce w dłoń! Otoczmy ją opieką Najjaśniejszej Pani.
ponad 1 rok temu / ursus2400
 
Bogu Najwyższemu niech będą dzięki!
ponad 1 rok temu / Andrzej
 
Dzięki Bogu!
ponad 1 rok temu / Elpis
 
"Powiedziano mi" to za mało. Chyba, że to celowa dezinformacja aby zabrać Ją z Pakistanu w bezpieczne miejsce. O co co prosimy Cię Panie - dla całej Jej rodziny!
ponad 1 rok temu / Marek
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.