DZIŚ JEST:   27   MAJA   2019 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Tak jak pisałem: podjechać samochodem z ambasady amerykańskiej, załadować uciekinierów a potem wywieźć ich z tej dziczy helikopterem albo samochodem opancerzonym. Można im nadać obywatelstwo i paszporty dyplomatyczne. Dla służb USA to pestka.
3 miesiące temu / Leaf427
 
Wydaje mi się że dla bezpieczeństwa Asi Bibi nie ma teraz nic lepszego niż totalna dezinformacja. Islamiści też czytają komunikaty prasowe.
3 miesiące temu / @Nasa
 
Jakiś brazylijski serial informacyjny trwa w tej sprawie. Co dwa tygodnie media zmieniają wersję wydarzeń . A to ta biedna kobieta wyjechała już nie wiadomo gdzie, a to jednak nie wyjechała. A to znowu okazuje się wyjechała do Kanady, a to znowu nie wyjechała, potem okazuje się że jednak tylko córki. Totalna dezinformacja.
3 miesiące temu / Nasa
 
czy komuś jeszcze doskwiera tęsknota do bliskich spotkań z islamem ?
3 miesiące temu / tak tylko
 
Dlaczego Watykan nic nie robi, by Asia Bibi mogła wreszcie wyjechać z tego okropnego kraju. Franciszek ma podobno świetne stosunki z najwyższymi muslimskimi imamami. Czemu nic nie robi, by uratować chrześcijankę. Gdzie u niego miłość bliźniego, o której tyle mówi przy każdej okazji?
3 miesiące temu / dość prześladowań
 
Brak slo6w na komentarz Kościoła RK. Rece w mej duszy odpadły... to pokazali swą prawdziwą wiare w Jezusa Chrystusa.... zreszta nie pierwszy i nie ostatni raz
3 miesiące temu / Marco Polo
 
Z punktu katolickiego widzenia jest to kwestia wszystkich katolików, chrześcijan , czyli również Watykanu.Nie można biernie patrzeć jak muzułmanie zabijają chrześcijan.Musimy się bronic i wzajemnie wspierać, a nie wygadywać slogany i głupoty o braterstwie miedzy wilkiem-muzułmanie a owieczką-chrześcijanie
3 miesiące temu / cichy
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.