Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Arkadiusz Stelmach: Czy Kościół w Polsce pójdzie drogą zachodnich modernistów?


Odtwórz w YouTube
 

Kryzys w Kościele jest faktem. Problemy widziane wyraźnie na Zachodzie, są także i w Polsce. Także i cel w jakim zmierzamy wydaje się być wspólny. Na czym więc polega różnica i czy Polska może jeszcze zawrócić z obranego kursu? Zapraszamy prelekcję Arkadiusza Stelmacha ze Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Wystąpienie zostało zarejestrowane podczas międzynarodowej konferencji "Europo, co zrobiłaś ze swoim chrztem?" w dniu 2 marca 2020 w Krakowie w ramach Klubu Skawińska 13.


DATA: 2020-06-04 11:03:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Niech idzie , to straci wiernych. jest jeszcze kosciół polskokatolicki i on nie idzie w kierunku modernistów.
25 dni temu / Ja
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.