DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Argentyno, opamiętaj się! Minuta ciszy w intencji dzieci poczętych, które zostaną zamordowane

Argentyno, opamiętaj się! Minuta ciszy w intencji dzieci poczętych, które zostaną zamordowane
źródło: pixabay.com

Minutą ciszy paragwajska Izba Deputowanych przyjęła informację o legalizacji aborcji w Argentynie. Z wnioskiem w tej sprawie wystąpił poseł Raul Latorre, z zawodu lekarz.

 

Argentyna została w środę pierwszym dużym krajem Ameryki Łacińskiej, który zalegalizował aborcję . Argentyński Senat przyjął ustawę o możliwości przerywania ciąży 38 głosami „za” i 29 – „przeciw”. Ustawę powinien jeszcze podpisać prezydent Alberto Fernandez, co uważane jest za formalność.

 

 

Nowe argentyńskie prawo krytykują obrońcy życia na całym kontynencie. Izba Deputowanych Paragwaju uczciła dziś rano minutą ciszy wiadomość o przeforsowaniu ustawy legalizującej zabijanie nienarodzonych w sąsiednim kraju. Z wnioskiem w tej sprawie wystąpił poseł Raúl Latorre, z zawodu lekarz.

 

„Minutą ciszy w parlamencie z powodu śmierci tysiący istnień argentyńskich braci, którzy zginą, zanim urodzą się przez niedawną zgodę na aborcję w sąsiednim kraju” – napisał Latorre na Twitterze.

 

 

Źródło: tysol.pl, Twitter

TK


DATA: 2020-12-31 16:51
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

nie do senatorów pretensje to tylko skutki ,kto naucza ? kto poniósł porażkę ze tak zdecydowano? kto daje przyklad?to w Argentynie jest Instytut Antonio Provolo
20 dni temu / do Krakusik
 
Czas się wypełnia. Głupia teologia przynosi owoce. Łzy Franciszka niewiele pomogą, gdy tak uporczywie głosił modernizm dotyczący wartości małżeństwa. Kościół w Argenynie więc umiera, czego owocem jet hańba legislacyjna. Przecież to właśnie szatan wychodził w Argentnie na ulice i przez ludzi urządzał swoje bluźniercze przedstawienia skierowane do ludzi i Maryi kochających życie. A senatorowie? Mają małą szansę na zbawienie... Oby Bóg im wybaczył zbrodnię wymierzoną w nienarodzonych, gdyż od tej pory będą żyć w cieniu śmierci wiecznej.
20 dni temu / Krakusik
 
Gangrena śmierci i wirus przyjemności i narcyzmu opanował Argentynę. Ościenne państwa muszą zamknąc granice, żeby się nie zarazić.
21 dni temu / DNA
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.